جلسه هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ هیئت رئیسه دانشگاه با اعضای هیئت علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده دامپزشکی دانشگاه، 11 دی ماه 1402 در آمفی تئاتر دانشکده علوم و مهندسی کشاورزی برگزار شد.

در آغاز این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه در سخنانی، به بیان روایتی از نهج البلاغه پرداخت و همگان را به تقوای الهی توصیه نمود.

همچنین دکتر معینی نقده ضمن قدردانی از اعضای هیئت علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، دانشکده دامپزشکی و هیئت رئیسه دانشگاه در این نشست، ابراز امیدواری کرد که جلسات هم‌اندیشی منجر به پویایی فضای دانشگاه و تعاطی افکار گردد.

در ادامه، دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه ضمن قدردانی از حضور اعضای هیئت علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده دامپزشکی در این جلسه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید سید رضی موسوی، ابراز امیدواری کرد که همه ما بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و مسیر حق و صراط مستقیم را تشخیص دهیم و در آن راه قدم برداریم.

وی همچنین از تلاش‌های ارزنده اعضای هیئت علمی در مسیر رشد و تعالی جایگاه دانشگاه قدردانی کرد و افزود: قرار گرفتن دانشگاه در زمره ده دانشگاه جامع برتر کشور مایه افتخار و مباهات جامعه دانشگاهی است و إنشاءالله که حرکت پرشتاب علمی در دانشگاه همواره جریان یابد.

در این نشست، اعضای هیئت علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده دامپزشکی به طرح دیدگاه‌ها، پیشنهادات و مسائل مختلف در این مجموعه پرداخته و هیئت رئیسه دانشگاه نیز ضمن پرداختن به مسائل مطرح شده، پاسخ‌های لازم را ارائه نمودند.

 

 

آخرین اخبار