57857
آیین تجلیل از دانشجویان و دانش‌آموختگان ممتاز دانشگاه رازی

آیین تجلیل از دانشجویان و دانش‌آموختگان ممتاز دانشگاه رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، آیین تجلیل از دانشجویان و دانش‌آموختگان ممتاز پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، دانشکده دامپزشکی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، علوم اجتماعی، شیمی، علوم پایه، فنی و مهندسی، دانشکده کشاورزی سنقر و فنی مهندسی اسلام آبادغرب برگزار شد.

این مراسم با حضور دانشجویان، دانش‌آموختگان برتر، اساتید و مدیران دانشگاه در سالن اجتماعات فرهنگ و ادب دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.

در این مراسم که با برنامه‌های متنوعی همراه بود، از برگزیدگان با اهدای لوح یادبود و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم، دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه رازی، در این مراسم ضمن تبریک موفقیت و افتخارآفرینی دانشجویان و دانش آموختگان ممتاز دانشگاه در سخنانی اظهار داشت: عزیزان من؛ حضور در این جمع برای بنده باعث مباهات است شما آینده‌سازان این کشور هستید و قرار است آینده کشورمان را به دست شما بسپاریم و مسیر شهدا را به بهترین وجه نمایید.

رئیس دانشگاه رازی خطاب به دانشجویان افزود: فرزندان عزیزم؛ تلاش کنید تا علاوه بر اینکه در عرصه علم و دانش سرآمد باشید برای کسب معنویت و ایمان و اخلاق نیز کوشا باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید.

دکتر احمدی همچنین تأکید کرد: خواسته دیگر من از شما دانشجویان عزیز این است که در کنار مباحث نظری سعی کنید که با مهارت آموزی عجین شوید و مهارت محور باشید تا بتوانید برای جامعه فردی مفید باشید و رسالت اجتماعی خود را ایفا نمایید.

وی بار دیگر برای همه دانشجویان و دانش آموختگان برتر آرزوی موفقیت کرد و یادآور شد: حقیقتاً حضور در این جمع متفاوت از جمع‌های دیگر است و مقام معظم رهبری نیز به وجود شما عزیزان افتخار می‌کند و امید ایشان بعد از لطف و فضل خداوند متعال و عنایات ائمه معصومین (ع) به شما آینده‌سازان ایران اسلامی است.

 


شناسه : 11023884

آخرین اخبار