آخرین اخبار

دانشجویان پسر دانشگاه رازی در مسابقات تنیس روی میز و هندبال منطقه 5 ورزش دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، مسابقات تنیس روی میز دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۵ ورزش کشور از تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ تا ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ به میزبانی دانشگاه رازی با حضور دانشگاه‌های منطقه ۵ ورزش کشور برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات، تیم تنیس روی میز دانشگاه رازی توانست ضمن کسب مقام قهرمانی، سهمیه المپیاد سراسری دانشجویان کشور که مرداد ماه سال آینده در دانشگاه اصفهان برگزار می‌گردد را به خود اختصاص دهد. تیم تنیس روی میز دانشگاه رازی همچنین در بخش مسابقات انفرادی و دوبل نیز خوش درخشید و موفق به کسب مقام قهرمانی در این بخش‌ها نیز شد.  

در پایان مسابقات نتایج ذیل به دست آمد: 

در بخش مسابقات تیمی: دانشگاه رازی موفق به کسب مقام قهرمانی گردید.  تیم‌های کردستان و صنعتی کرمانشاه به ترتیب موفق به کسب مقام دوم و سوم شدند.  

در بخش مسابقات انفرادی:

امیر حسین کنعانی از دانشگاه رازی مقام قهرمانی 

حسین محسنی از دانشگاه رازی مقام نایب قهرمانی 

امید عباسی نیا از دانشگاه رازی و آریو حیدری از دانشگاه کردستان مقام سوم مشترک 

در بخش مسابقات دوبل:

مقام قهرمانی: امیر حسین کنعانی و حسین محسنی از دانشگاه رازی 

مقام دوم: مانی لطف اله نسبی و آرشام شریعتی از دانشگاه کردستان 

مقام سوم مشترک: پارسا غفوری و آریو حیدری از دانشگاه کردستان و امید عباسی نیا و امیر حسین براتی از دانشگاه رازی

اسامی تیم تنیس روی میز دانشگاه رازی: امیر حسین براتی، امیر حسین کنعانی، حسین محسنی، امید عباسی نیا 

مربی تیم دانشگاه رازی: سید محمد امین پارسا مقدم

سرپرست تیم دانشگاه رازی: علی صیدی

نایب قهرمانی تیم هندبال دانشجویان پسر دانشگاه رازی در مسابقات منطقه‌ای

مسابقات هندبال دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۵ ورزش کشور از تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ تا ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ به میزبانی دانشگاه ایلام و با حضور دانشگاه‌های منطقه ۵ کشور برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات، تیم هندبال پسران دانشگاه رازی توانست مقام نایب قهرمانی را کسب نماید. در ضمن در این دوره از مسابقات دانشگاه ایلام به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و تیم دانشگاه لرستان موفق به کسب مقام سوم گردید.  

اسامی تیم هندبال دانشگاه رازی: پارسا صادقی، پیام عزیزی، امیر حسین اسماعیلی، رضا نوروزی، پرهام فخری تبار، امیر محمد ترسا، امیر مهدی محرمی فر، محمد نوید فرمانی فرد، سپهر ابراهیمی، محمد امین رستگاری، امیر رشیدی 

مربی تیم دانشگاه رازی: حسین قبادی

سرپرست تیم دانشگاه رازی: کیومرث پاشایی

آخرین اخبار