آخرین اخبار

رئیس دانشگاه رازی با صدور پیامی، از حضور حماسه‌آفرین و پرشور مردم، به ویژه جامعه دانشگاهی در انتخابات قدردانی نمود.

دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه رازی با صدور پیامی، از حضور حماسه‌آفرین و پرشور مردم، به ویژه جامعه دانشگاهی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری قدردانی کرد.

        

بسم الله الرحمن الرحیم

در حالی‌که نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران چهل و پنجمین سال اقتدار و شکوهش را سپری کرد، ملّت بزرگ ایران در حساسترین برهه تاریخ، چنان حماسه‌ای در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ آفریدند که دشمن را وادار به اعتراف شکست در کمپین شدیدترین تحریم انتخاباتی در تاریخ جمهوری اسلامی کرد.

بی‌گمان مشارکت بیش از ۴۰ درصدی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای تعیین سرنوشت و آینده‌ای درخشان در سایه رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدّ ظله العالی) برگ زرین دیگری بر کتاب قطور افتخارات ملّت بزرگ جمهوری اسلامی ایران افزود و بر این نعمت بزرگ، خداوند بی‌همتا را شاکریم و به درگاهش سر تعظیم فرود می‌آوریم.

اینک منتخبین این حماسه عظیم به شکرانه برخورداری از حضور چنین شهروندان مسئولیت پذیر و ولایت مداری باید از همه توان خود برای خدمتگزاری و تعالی بیش از پیش نظام استفاده نمایند.

ضمن عرض تبریک به منتخبین ملّت بزرگ ایران اسلامی به ویژه نمایندگان مردم شریف استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، از خداوند متعال توفیق روزافزون برای خدمت به انقلاب اسلامی و تحقق مطالبات بحق مردم مسألت می‌نمایم.

محمّدنبی احمدی

رئیس دانشگاه رازی

آخرین اخبار