آخرین اخبار

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی گفت: شهید سلیمانی اعجاز «بین‌المللی» و «ماندگار» جبهه مقاومت است و آرمان ایشان برای همیشه برفراز حماسه مرزبانان حریم اهل بیت(ع) پایدار خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر تورج زینی‌وند با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهید سلیمانی، اعجاز «بین‌المللی» و «ماندگار» جبهه مقاومت است؛ بدان معنی که شهادت شهید سلیمانی، پس از آن همه نومیدی حاصل از سازش و خیانت سران مرتجع عرب، سبب خروش، پویایی و رستاخیز جبهه مقاومت گردیده است. این همان چیزی است که می‌توان از آن به عنوان «اعجاز جبهه مقاومت» یاد نمود.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه افزود: در حقیقت، کوچ آسمانی شهید سلیمانی نه تنها موجب ایستایی و نومیدی در جبهه مقاومت نگردید، بلکه شعله‌های خشم علیه اشغالگران آمریکایی و صهیونیزم را شعله‌ور نمود.

وی شهید سلیمانی را اعجاز «ماندگار» جبهه مقاومت توصیف کرد و گفت: آرمان شهید سلیمانی برای همیشه تاریخ برفراز حماسه مرزبانان حریم اهل بیت (ع) مانا و پایدار خواهد بود.

دکتر زینی‌وند تأکید کرد: ما به فراگیری مکتب ماندگار شهید سلیمانی بیش از گذشته نیاز داریم: برای پایداری و ایستادگی، برای فداکاری و جانبازی، برای دفاع از حریم ولایت، برای صداقت و اخلاص، برای درست زیستن و درست ماندن.

آخرین اخبار