آخرین اخبار

دانشگاه رازی از میان دانش‌آموختگان مقطع دکتری داخل یا خارج از کشور که علاقه‌مند به گذراندن دوره‌های پسادکتری می‌باشند، پژوهشگر می‌پذیرد.

پذیرش پژوهشگر پسادکتری چشم اندازی‌است بر آموزش و پرورش آینده‌نگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی با سرمایه‌گذاری بر توان علمی نیرو‌های جوان و مستعد به دنبال تربیت پژوهشگران متخصص و کارآمدی هستند که در آینده به عنوان بازویی قدرتمند در خدمت تحقق اهداف این مراکز برخواهند آمد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه رازی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه رازی در راستای اهداف و برنامه‌های علمی خود و به منظور تربیت نسل جدید پژوهشگر و نیز ایجاد ارتباط و تعامل بین جوانان و اساتید مجرب برای چندمین دوره متوالی اقدام به پذیرش پژوهشگر پسادکتری می‌نماید. متقاضیان گذراندن این دوره در دانشگاه رازی می‌توانند با مراجعه به سامانه جذب دانشگاه نسبت به ارائه درخواست و ثبت‌نام اقدام نمایند.

دکتر مصطفی مصطفایی اعلام کرد: شروع دوره پسادکتری از مهرماه سال ۱۴۰۲ می‌باشد که تا پایان شهریورماه سال ۱۴۰۳ ادامه خواهد یافت.

وی با تاکید بر آنکه زمان مجاز سپری شده از تاریخ دانش‌آموختگی دکتری حداکثر ۵ سال است، گفت: اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره پژوهشی، در پورتال دانشگاه رازی به آدرس www.razi.ac.ir و سامانه جذب این دانشگاه به آدرس                              jazb-samaneh.razi.ac.ir در دسترس می‌باشد.

مهلت ارسال مدارک برای شرکت در این دوره از روز پنجشنبه شانزدهم شهریورماه سال‌جاری آغاز و تا پایان روز شنبه بیست و پنجم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

 

آخرین اخبار