آخرین اخبار

نشست مشترک شورای اسلامی شهر  کرمانشاه، شهرداری و دانشگاه رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، نشست مشترک مسئولان شورای اسلامی شهر  کرمانشاه، شهرداری و دانشگاه رازی، ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه، آقای خسرو زرافشانی رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه، مهندس داودی کارشناس و مدیر امور شهری شهرداری، مهندس غلامی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری، مهندس دوستی رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه مهمان دانشگاه رازی بودند.

در این نشست، دکتر محمدنبی احمدی ریاست دانشگاه، دکتر نوریان سرور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه، دکتر عشایری مدیر امور عمرانی و خدمات فنی دانشگاه، مهندس سالکی مدیر امور اداری دانشگاه و دکتر مندنی مسئول فضای سبز و شهرداری دانشگاه و حضور داشتند.

دکتر احمدی رئیس دانشگاه ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان در سخنانی، به بیان برخی برنامه‌ها و اقدامات دانشگاه در حوزه‌های فضای سبز، عمرانی، حمل نقل و... پرداخت.

از موضوعات مطرح شده از سوی مسئولان دانشگاه در این جلسه؛ تسریع در روند فرآیند مسئله کمیسیون ماده ۷ در بحث اراضی ۲۹ هکتاری دانشگاه بود که در این راستا، رئیس شورای شهر و همچنین شهرداری کرمانشاه قول مساعد برای سرعت بخشیدن به روند این مهم و نیز تفکیک اسناد و نقشه‌های آن محدوده را دادند.

همچنین پس از تشریح ظرفیت‌های دانشگاه و پتانسیل‌های این مجموعه در حوزه فضای سبز و تولید و تکثیر انواع گونه‌های گیاهی و گل‌های زینتی، مقرر شد؛ تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان دانشگاه رازی و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری منعقد شود.

مقرر شد که شهرداری در خصوص آسفالت پارکینگ ورودی دانشگاه و نیز زیباسازی مسیر بلوار طاقبستان تا دانشگاه مساعدت و همکاری لازم را به عمل آورد.

از دیگر موضوعات مهم مطرح شده در این نشست، استقرار چند دستگاه اتوبوس و تاکسی در مسیرهای منتهی به دانشگاه در داخل شهر بود که مقرر شد؛ چندین دستگاه اتوبوس و تاکسی در چند نقطه شهر به ویژه میدان آزادی شهر کرمانشاه برای جابجایی سریع و رفاه حال دانشجویان استقرار یابد.

آخرین اخبار