آخرین اخبار
2226
با هدف هم‌اندیشی و تبادل نظر صورت گرفت؛

دیدار رؤسای دانشگاه‌های رازی و کردستان

رئیس دانشگاه کردستان با دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر رحمت صادقی رئیس دانشگاه کردستان، عصر سه‌شنبه 8 تیر ماه 1400 در حوزه ریاست دانشگاه رازی با دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا دیدار و گفتگو کرد.

دکتر صادقی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با دکتر اعلمی‌آل‌آقا و قدردانی از میزبانی ایشان، به بیان گوشه‌ای از فعالیت‌ها و وضعیت دانشگاه کردستان پرداخت و اظهار داشت: دیدار با ریاست محترم دانشگاه رازی بسیار مایه مباهات اینجانب و امیدواریم با همراهی و همدلی میان مجموعه‌های دانشگاهی شاهد موفقیت روزافزون جریان علمی در کشور باشیم.

دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا نیز ضمن خیرمقدم به رئیس دانشگاه کردستان و آرزوی توفیق برای ایشان، در سخنانی ضمن معرفی دانشگاه و بیان گوشه‌ای از دستاوردهای هشت ساله این مجموعه ابراز امیدواری کرد: آموزش عالی کشور به ویژه منطقه غرب همواره در کسب مدارج بالا و موفقیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی حرکت رو به جلو داشته باشد.

در این جلسه، که دکتر یاسر شهبازی مدیر حوزه ریاست، دکتر راستی‌ویس مدیر پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه حضور داشتند، در خصوص مسائل مختلف آموزش عالی بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه، دکتر صادقی رئیس دانشگاه کردستان از زحمات دکتر حامد کرمی‌شبانکاره عضو هیئت علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی به پاس تلاش‌های بی‌دریغ ایشان به عنوان نماینده وزیر علوم تحقیقات و فناوری در هیئت ممیزه دانشگاه کردستان قدردانی نمود.

آخرین اخبار