آخرین اخبار

 حجت‌الاسلام والمسلمین وحید ترکاشوند به‌عنوان معاون جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، آیین تکریم و معارفه معاونین سابق و جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی، ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳، با حضور دکتر محمدنبی احمدی ریاست دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از مسئولان و کارکنان در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

در آغاز این جلسه، دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه رازی در سخنانی با تبریک عید سعید قربان و همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از تلاش‌ها و زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین سلمان محمدی معاون سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قدردانی کرد و اظهار داشت: حجت‌الاسلام محمدی و حجت‌الاسلام مومنی‌زاده حقیقتاً نمونه انسان‌های با اخلاص، تلاشگر و دلسوز در مجموعه دانشگاه و منشأ خیر و برکات بسیاری هستند.

دکتر احمدی همچنین از تلاش‌های مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری قدردانی به عمل آورد و افزود: خوشبختانه مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری همواره در ادوار مختلف همراه و یاری‌رسان مجموعه مدیریتی دانشگاه بودند و خداوند متعال را شاکریم که از نعمت وجود این عزیزان بهره‌مند هستیم.

وی با اشاره به تلاش‌ها و کوشش‌های جدی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اجرای طرح عفاف و حجاب افزود: یکی از فعالیت‌های درخشان و ارزشمند این مجموعه، هیئت محبان اهل بیت(ع) است که در مراسم‌های مختلف، فعالیت‌های ارزشمندی را انجام داده و حقیقتاً هیئت محبان آبرویی برای دانشگاه است.

دکتر احمدی جایگاه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را بسیار مهم و حساس دانست و افزود: مطالعه و بررسی وضعیت دینی و اعتقادی در دانشگاه‌ها، بسط فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و اقامه نماز، ترویج فریضه عفاف و حجاب، هدایت تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی و تقویت فعالیت‌های اسلامی در دانشگاه‌ها از رسالت‌های بسیار مهم و ارزشمند نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری است.

رئیس دانشگاه در پایان بار دیگر از تلاش‌ها و زحمات حجج اسلام مومنی‌زاده و محمدی در مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قدردانی به عمل آورد و برای حجت الاسلام والمسلمین ترکاشوند آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

دکتر احمدی همچنین از زحمات و فعالیت‌های ارزشمند حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی قدردانی به عمل آورد و برای همگان آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در سخنانی با ذکر احادیث و روایاتی از ائمه اطهار(ع) در خصوص ارزش تکریم و قدردانی از بزرگان اظهار داشت: در حدیث شریف من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از امام رضا(ع) بر اهمیت تکریم و سپاسگزاری از افراد تأکید شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی از تلاش‌ها و زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی و حجت‌الاسلام والمسلمین مؤمنی‌زاده در مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری قدردانی کرد و با آرزوی توفیق برای ایشان یادآور شد: حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی و حجت‌الاسلام والمسلمین مؤمنی‌زاده از انسان‌های تلاشگر با تقوا و با اخلاص هستند و یاد و خاطره هر دو بزرگوار در مجموعه دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری همواره باقی خواهد ماند.

در ادامه پس از ایراد سخنان تعدادی از حاضرین، از تلاش‌ها و زحمات حجج اسلام جلال مومنی‌زاده و سلمان محمدی تقدیر به عمل آمد.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین وحید ترکاشوند به عنوان معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی معرفی شد.

 

آخرین اخبار