مربیگری، داوری و کارگاه ها

 • برگزاری کارگاه آموزشی نحوه ی حفظ و نگهداری اماکن و فضاهای ورزشی - ششم دی ماه سال ۱۴۰۰

  گزارش برگزاری کارگاه آموزشی در دبیرخانه منطقه پنج دانشگاه ­های کشور

  موضوع کارگاه: نحوه­ ی حفظ و نگه­داری از فضا ها و اماکن ورزشی

  در راستای برنامه های سالانه دبیرخانه منطقه ۵ ورزش کشور، به جهت پیشبرد اهداف آموزشی، و با توجه به ضرورت آگاهی بخشی و ارتقای دانش فنی و مدیریتی منابع انسانی شاغل در ورزش دانشگاه‌های منطقه، این دبیرخانه، اقدام به برگزاری کارگاه­ آموزشی با موضوع  نحوه­ی حفظ و نگه­داری از فضا­ها و اماکن ورزشی در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۶  ساعت ۹ تا ۱۱ به مدت ۲ ساعت به صورت مجازی نمود.

  این کارگاه با حضور مدیران و کارشناسان تربیت بدنی خانم و آقا در دانشگاه­های منطقه ۵ ورزش کشور به میزبانی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه رازی برگزار گردید.

  در این کارگاه آقای دکتر همایون عباسی عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه رازی، به عنوان مدرس مطالبی را در خصوص نحوه­ی نگه داری از اماکن ورزشی و چگونگی نظارت بر ساخت فضاهای ورزشی با توجه به استاندارد­های لازم جهت شرکت کنندگان ارائه نمودند.   

  در پایان آقای دکتر شهریار عباسیان، مدیر تربیت بدنی دانشگاه رازی و دبیر منطقه ۵ ورزش کشور ضمن تشکر از حمایت های ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر محمد نبی احمدی، آقای دکتر محسن سعیدی معاون محترم دانشجویی دانشگاه، و همچنین مدرس کارگاه و شرکت کنندگان، به ضرورت اجرای نظارت بر ساخت و ساز اماکن ورزشی و همچنین تدوین برنامه هایی توسط مدیران تربیت بدنی دانشگاه های تابعه در خصوص نگه داری از اماکن ورزشی و نظارت های دوره ای و ایمنی سالن ها و استفاده از تجهیزات با استاندارد های لازم اشاره، و بیان نمودند چنانچه همکاران محترم پیشنهادات خاصی در خصوص برگزاری کارگاه های بیشتر را دارند به صورت مکتوب به این دبیرخانه ارسال نمایند.

 • برگزاری کارگاه آموزشی آنلاین ارگونومی در محیط کار - دهم آبان ماه سال ۱۴۰۰

  Responsive Image
 • برگزاری مربیگری درجه سه شطرنج در سه سطح درون دانشگاهی ، استانی و منطقه ای - بهمن ۱۳۹۹

  Responsive Image
 • برگزاری کلاس های مربیگری، داوری و کارگاه های آموزشی در سال ۱۳۹۹

  Responsive Image
 • برگزاری کارگاه آشنایی با سامانه سجاد و توسعه ورزش همگانی به میزبانی دانشگاه رازی - دی ماه ۱۳۹۸

  گزارش برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سامانه سجاد در بین دانشگاه های منطقه ۵ ورزش سراسر کشور به میزبانی دانشگاه رازی

  این کارگاه با حضورمدیران و کارشناسان محترم دانشگاه های منطقه ۵ ورزش کشور در سالن تدبیر دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه رازی در روز سه شنبه ۱۷/۱۰/۹۸ ساعت ۹ صبح با حضور دانشگاه های آیت اله العظمی بروجردی(ره)، ایلام صنعتی کرمانشاه، لرستان و رازی با موضوع  آشنایی با سامانه سجاد جهت کارشناسان ورزش دانشگاه های تابعه برگزار گردید.

  در آغاز جلسه دکتر شهریار عباسیان دبیر منطقه ۵ ورزش کشور و مدیر تربیت بدنی دانشگاه رازی ضمن خوش آمد گویی و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به اعضاء، خواستار ایجاد فضایی جهت انتقال منش این بزرگ مردان به نسل های بعد شدند.

  در ادامه دکتر عباسیان ضمن قدردانی از مدیران و کارشناسان ورزش دانشگاه های منطقه ۵ کشور در برگزاری مسابقات منطقه ای در نیمسال اول ۹۹-۹۸  بر لزوم دقت و حساسیت بیشتر برای ارتقاء سلامت مسابقات و هم چنین حضور حداکثری دانشجویان در مسابقات منطقه ای تاکید نمودند.

  در این جلسه مدیران تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ضمن ارائه گزارشی از برگزاری مسابقات منطقه ای و استانی در نیمسال اول ۹۹-۹۸، موارد و پیشنهاداتی را در خصوص برگزاری هرچه باشکوه تر و پر بار تر مسابقات منطقه پنج بیان نمودند.

  در ادامه کارگاهی با موضوع آشنایی کارشناسان ورزش دانشگاه های منطقه پنج ورزش کشور با سامانه سجاد برگزار گردید. آقای ایوب ناصری کارشناس ورزش دانشگاه رازی به عنوان مدرس کارگاه مذکور ضمن ارشاره به تاکید وزارت علوم  بر ثبت نمودن کلیه گزارش فعالیت های دانشگاه مربوطه در این سامانه ، مطالبی را در خصوص کار کردن با سامانه توسعه ورزش همگانی و نحوه تکمیل گزارش فعالیت ها و برنامه های مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ها در سامانه مذکور ارائه نمودند . در پایان مقرر گردید که کلیه دانشگاه های تابعه گزارشات را در این سامانه ثبت نمایند.

   

   

 • برگزاری جلسه توجیهی و کارگاه مدیریت اعزام تیم های ورزشی - تیر۱۳۹۸

  در راستای اعزام کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه رازی به مسابقات المپیاد ورزش های همگانی سراسر کشور جلسه ای در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۵ با موضوع بیان شرح وظایف مربیان، سرپرستان و بازیکنان تیم های اعزامی و هم چنین مراسم بدرقه کاروان ورزشی در محل مدیریت تربیت بدنی برگزار گردید.

   

  در این نشست که با حضور مدیر تربیت بدنی ، کارشناسان مدیریت تربیت بدنی و اعضای تیم های ورزشی دانشگاه   برگزار شد. تمهیدات لازم برای هرچه بهتر سازماندهی اعزام کاروان ورزشی دانشجویان دختر به المپیاد همگانی سراسر کشور در نظر گرفته شد.

  در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم  به کلیه شرکت کنندگان و خسته نباشید به مربیان ، سرپرستان و بازیکنان تیم های ورزشی به خاطر انجام تمرینات فشرده قبل از مسابقه در زمان اردو آماده سازی از جناب آقای دکتر عباسیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه وسرپرست کل کاروان های ورزشی به مسابقات جهت ارائه و بیان شرح وظایف کلیه کاروان ورزشی دعوت گردید.

   

  دکتر عباسیان در ابتدا ضمن تشکر و خسته نباشید به کلیه اعضای تیم های ورزشی در خصوص تمرینات ،به بیان شرح کامل کلیه وظایف مربیان ،سرپرستان و بازیکن های تیم های اعزامی پرداختند.

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه رازی اخلاق در مسابقات را  از اولویت های اصلی دانستند و اعلام نمودند که همه شما ورزشکاران به عنوان نماینده دانشگاه رازی باید پیام رسان فرهنگ دانشگاه رازی باشید. 

  عباسیان در پایان برای کلیه کاروان ورزشی آرزوی موفقیت نمود. 

  المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر سراسر کشور به میزبانی دانشگاه الزهرا از تاریخ ۹۸/۴/۲۶ تا ۹۸/۴/۳۱ برگزار می گردد . کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه رازی با تعداد ۴۱ نفر بازیکن، مربی و سرپرست به این مسابقات اعزام میگردند.

   

 • برگزاری مربیگری درجه ۳ والیبال آقایان - بهمن ۱۳۹۷

   با توجه به هماهنگی های لازم با فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و هیات والیبال استان کرمانشاه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه رازی  اقدام به برگزاری کلاس مربیگری درجه سه والیبال نمود.

  این کلاس از سه شنبه ۹۷/۱۱/۲۳  تا  دوشنبه ۹۷/۱۱/۲۹  در دو بخش عملی و تئوری برگزاری می گردد .

 • برگزاری کارگاه تغذیه سالم - آذر ۱۳۹۶

   

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه رازی با هدف ارتقاء سلامت و تندرستی دانشجویان دانشگاه و همچنین در راستای برنامه های مرکز ارزیابی تندرستی و مشاوره ورزشی اقدام به برگزاری یک دوره کارگاه با موضوع تغذیه سالم،  با حضور ۴۰ نفر در روز پنج شنبه  مورخ ۲۳ آذر ماه ۹۶ نمود. در ابتدای این جلسه آقای ناصری کارشناس ورزش مدیریت تربیت بدنی ضمن خوش آمدگویی به کلیه شرکت کنندگان و مدرس کلاس به معرفی مرکز مشاوره ورزشی و همچنین تجهیزات و فعالیت های این مرکز پرداختند. و بعد از آن آقای دکتر نصیری مدرس این کارگاه به ارائه مطالبی در خصوص تغذیه و سبک زندگی سالم پرداختند.در پایان برای کلیه شرکت کنندگان در این دوره گواهی شرکت صادر گردید.