آخرین اخبار

دکتر الیاس نورایی عضو هیئت علمی دانشگاه رازی به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر الیاس نورایی عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه رازی را به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر الیاس نورایی

 عضو محترم هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه

 سلام علیکم؛

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور سرمایه‌گذاری صندوق رفاه دانشجویان منصوب می‌شوید.

 با عنایت به مأموریت‌های اصلی صندوق در ارتقاء خدمت‌رسانی توأم با کرامت انسانی به دانشجویان و رویکردهای برنامه‌ریزی مبتنی بر سند راهبردی صندوق، انتظار دارد ضمن بهره‌مندی از توانمندی‌های کارشناسان و صاحب‌نظران، تمام همّت و توان اجرایی و علمی خویش را در راستای اهداف عالی صندوق، همچون تلاش جهت ایجاد منابع مالی پایدار، انجام سرمایه‌گذاری‌های شفاف و متناسب با ماهیت مأموریت‌های آموزش عالی، اهتمام به بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد و کمک به جهت‌گیری آن و مصوبات هیئت امنا محترم متناسب با نیازهای واقعی دانشجویان مستعد و کم‌بضاعت، نظارت بر حسن اجرای امور، تعامل مؤثر و پرتحرک با مجموعه وزارت متبوع، مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور در چارچوب ضوابط و مقررات به کار گیرد.

 توفیق روز افزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)  از درگاه پروردگار متعال خواستارم .

با آرزوی توفیق الهی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان

آخرین اخبار