نشست صمیمانه دکتر احمدی رئیس دانشگاه رازی با تشکل‌های اسلامی دانشگاه برگزار شد.

نشست صمیمانه ریاست دانشگاه با تشکل‌های اسلامی دانشگاه، ۴ شهریور ماه ۱۴۰۲ در حوزه ریاست برگزار شد. در این نشست، فعالان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه به بیان نقطه نظرات دیدگاه‌های خود در خصوص محورهای مختلف پرداختند.

دکتر تورج زینی وند معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی در سخنانی، دانشگاه و جریان‌های دانشجویی را مهم‌ترین رکن برای ترویج فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانست و افزود: مشارکت دانشجویان در پیشبرد فعالیت‌های فرهنگی بسیار حائز اهمیت است. در حقیقت، فعالان تشکل‌های دانشجویی بازوان اجرایی معاونت فرهنگی هستند و بدون کمک این عزیزان امور فرهنگی به نحو شایسته پیش نمی‌رود.

دکتر زینی وند ایجاد نشاط، امید و انگیزه در میان دانشجویان را رسالتی مهم دانست و افزود: نقش تشکل‌های دانشجویی در تحقق این اهداف بسیار برجسته است‌.


 

در ادامه، دکتر محمد نبی احمدی رئیس دانشگاه رازی در سخنانی، با آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان اظهار داشت:  با توجه به اینکه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید قرار داریم، امید آفرینی در فضای آموزشی و همچنین در فضای جامعه، رسالت دانشگاه، به ویژه حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی است.

دکتر احمدی تأکید کرد: تقویت فعالیت‌های فرهنگی، تعمیق باورهای دینی، مذهبی، اخلاقی و جلب مشارکت حداکثری دانشجویان در انجام برنامه‌های فرهنگی راهبرد مهمی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.


 

وی همچنین داشتن بصیرت و روحیه مطالبه‌گری را از ویژگی‌های شاخص دانشجویان انقلابی دانست و تاکید کرد: در دنیای امروز  مهم‌ترین رسالت دانشجویان در کنار تحصیل علم و دانش، مطالبه‌گری و نقش آفرینی فعال در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی سیاسی ورزشی و... است.


 

در پایان این نشست، دکتر احمدی تاکید کردند؛ است که تشکل‌های دانشجویی نسبت به برگزاری کرسی‌های آزاد، اندیشی تریبون‌های آزاد دانشجویی، استفاده از نظرات و پیشنهادات دانشجویان اهتمام بورزند.


 

آخرین اخبار