آخرین اخبار

جلسه تودیع و معارفه رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، جلسه تودیع و معارفه رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، یکم اسفندماه 1401 با حضور دکتر محمدنبی احمدی، معاونین، مدیران و جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین جواد افشارنجفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی با تبریک اعیاد مبارک ماه رجب، در سخنانی اظهار داشت: یکی از نشانه‌های مؤمنان امانت‌داری است و خداوند متعال امر فرموده که باید امانت را به اهلش بسپاریم.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین افشارنجفی افزود: دکتر بهشتی‌آل‌آقا از سال 1398 تاکنون مسئولیت خود را در پردیس به عنوان امانت حفظ نمودند و امروز آن را به فرد شایسته و امینی می‌سپارند.

وی از دکتر بهشتی‌آل‌آقا به عنوان فردی خیرخواه، اخلاقمدار و پرتلاش یاد کرد و افزود: ایشان در دوران مدیریت پردیس کشاورزی و منابع طبیعی همواره با نگاه خیرخواهانه درصدد ارتقاء، تعالی و رشد این مجموعه بوده‌اند، همچنین از مشورت با صاحبان علم و دانایی بهرمند بودند و برای ایشان آرزوی توفیقات بیشتر داریم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی برای دکتر نوریان سرور رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آرزوی موفقیت نمود و ابراز امیدواری کرد که ایشان در این مسئولیت منشأ خدمات ارزشمند برای جامعه بزرگ دانشگاه باشند.

در ادامه دکتر علی بهشتی‌آل‌آقا رئیس سابق پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه در سخنانی اظهار داشت: خداوند متعال را شکرگزار هستم که دوره مسئولیت بنده باعث یافتن دوستان فرهیخته بیشتری شد و به واسطه این مسئولیت دوستان ارزشمند بسیاری را یافتم.

وی گزارشی از اقدامات انجام شده در پردیس کشورزی و منابع طبیعی ارائه کرد و افزود: در کنار فعالیت‌ها و اقداماتی که صورت گرفت؛ کارهای بر زمین‌ مانده بسیاری نیز وجود دارد که امیدوارم با پیگیری ریاست جدید پردیس به سرانجام برسد و شاهد رشد و توسعه این مجموعه باشیم.

دکتر بهشتی‌آل‌آقا بیان کرد: بنده همچنان در قبال پردیس کشاورزی و منابع طبیعی احساس مسئولیت می‌کنم و امیدوارم خداوند متعال به مسئولان بعدی پردیس توان بیشتری عنایت فرماید و با همدلی و همراهی در راستای تعالی این مجموعه قدم برداریم.

در ادامه دکتر نوریان سرور رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه در سخنانی اظهار داشت: مجموعه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه از ابتدای تأسیس تاکنون حاصل تلاش و کوشش همه همکاران بوده است و برای همه مسئولان این مجموعه آرزوی سلامتی و موفقیت می‌نمایم.

وی همچنین از ریاست دانشگاه و هیئت رئیسه قدردانی کرد و گفت: إنشاءالله که خداوند متعال توفیق عطا فرماید که با همراهی و تلاش همه دوستان بتوانیم کما فی سابق در راستای ارتقاء و توسعه پردیس کشاورزی قدم برداریم.

در ادامه دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه رازی ضمن تبریک اعیاد ماه رجب در سخنانی اظهار داشت: پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برای دانشگاه رازی یک مجموعه فوق‌العاده مهم است و نقش بارزی در توسعه و تعالی مجموعه دانشگاه دارد.

دکتر احمدی با قدردانی از تلاش‌های دکتر بهشتی‌آل‌آقا رئیس سابق پردیس کشاورزی و منابع طبیعی افزود: دکتر بهشتی‌آل‌آقا انسانی بسیار شریف، متواضع، باتقوا و تلاشگر هستند و حقیقتاً منشأ تحولات چشمگیر در این مجموعه بوده‌اند.

وی یادآور شد: طی دوره مسئولیت دکتر بهشتی‌آل‌آقا در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی اتفاقات مثبت بسیاری صورت گرفته اما این مجموعه همچنان جای کار فراوان دارد.

رئیس دانشگاه رازی افزود: دکتر نوریان سرور نیز فردی بسیار تلاشگر و شریف هستند و امیدواریم با همت ایشان و در اختیار گرفتن ظرفیت‌ها و و پتانسیل‌های موجود شاهد رشد بیش از پیش پردیس کشاورزی و منابع طبیعی باشیم.

وی تأکید کرد: همه ما تکلیف داریم که برای تعالی و ارتقاء مجموعه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر نوریان سرور را یاری رسانیم؛ برای ایشان و همچنین دکتر بهشتی‌آل‌آقا از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون مسئلت می‌نمایم.

در این مراسم، از زحمات و تلاش‌های دکتر علی بهشتی‌آل‌آقا رئیس سابق پردیس کشاورزی و منابع طبیعی قدردانی شد.

همچنین دکتر محمدابراهیم نوریان سرور به عنوان رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی معرفی شد.

آخرین اخبار