آخرین اخبار
13552
ارتباط مستقیم و بی واسطه مردم و نمایندگان وزارت علوم؛

گزارش تصویری| "میز ارتباطات مردمی ویژه سفر رئیس جمهور" در دانشگاه رازی

میز ارتباطات مردمی وزارت علوم در دانشگاه رازی همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری و هیأت همراه به استان کرمانشاه به صورت بی‌واسطه پاسخگوی مراجعین و شهروندان بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری و هیأت محترم دولت به استان کرمانشاه، میز ارتباطات مردمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در روزهای چهارشنبه و  پنجشنبه مورخ 22 و 23 تیر ماه 1401 از ساعت ۸ لغایت ۱۸ در محل «معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه رازی» استقرار یافت و جامعه فرهیخته دانشگاهی و دیگر اقشار مرتبط برای ارائه و ثبت درخواست‌ها، انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود به این محل مراجعه کردند.
 دکتر علی شمسی‌پور مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر طیبی نماینده تام الاختیار دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم، در محل میز ارتباطات مردمی واقع در معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه رازی مستقر شده و در دیدار چهره به چهره با دانشگاهیان، درخواست‌های این قشر فرهیخته را پیگیری کردند.
همچنین دکتر محمدنبی احمدی سرپرست دانشگاه به همراه تعدادی از مسئولان دانشگاه ضمن بازدید از محل استقرار "میز ارتباطات مردمی ویژه سفر رئیس جمهور" به طور مستقیم و بی‌واسطه به درخواست‌های مراجعین رسیدگی کردند.

آخرین اخبار