آخرین اخبار

جلسه مشترک معاونت اداری مالی دانشگاه رازی با مسئولان بانک قرض الحسنه رسالت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، جلسه مشترک معاونت اداری مالی دانشگاه با مسئولان بانک قرض الحسنه رسالت امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

دکتر محمد ابراهیم نوریان سرور سرپرست معاونت اداری مالی دانشگاه رازی در خصوص این نشست اظهار داشت: یکی از مشکلات حال حاضر دانشگاه بحث خدمات رفاهی کارکنان است که باید به طور جدی مورد توجه قرار بگیرد تا حقوق مغفول مانده همه کارکنان دانشگاه احقاق شود.

وی افزود: در همین راستا پیگیری های لازم در حال انجام است و درصدد تغییر بانک عامل دانشگاه با هدف دستیابی به خدمات قرض الحسنه بهتر برای دانشگاهیان هستیم.

دکتر نوریان سرور افزود: بر اساس بخشنامه ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مورخ ۱۱ مهر ۱۴۰۱ با شماره ۵۵۱۳۶۵۶۰، افتتاح حساب برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دستگاه‌های اجرایی نزد بانک‌های عامل دولتی و بانک‌های قرض الحسنه مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع است.

دکتر نوریان سرور بانک‌های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت را از بزرگترین بانک‌های قرض الحسنه کشور دانست و بیان کرد: در مورخ ۱۵ آبان ۱۴۰۲ نیز نشستی با مسئولان بانک قرض الحسنه مهر ایران داشتیم. در این نشست مزایا و خدمات این بانک برای کارکنان دانشگاه رازی تشریح شد.

وی اعطای وام قرض الحسنه، ارائه خدمات بیمه عمر، ارائه خدمات کالا کارت و طرح ویژه حمایتی اشخاص حقوقی را از جمله خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران عنوان کرد و افزود: این بانک ۲۱ شعبه در استان و ۹ شعبه در شهر کرمانشاه دارد. همچنین چندین اداره و دستگاه اجرایی در استان با این بانک طرف قرارداد هستند.

دکتر نوریان سرور بیان کرد: امروز نیز نشستی با مسئولان بانک رسالت استان کرمانشاه داشتیم و خدمات ویژه این بانک برای دانشگاهیان تشریح گردید.

وی ارائه وام‌های قرض الحسنه برابر با معدل کارت حقوق، ارائه کالا کارت، ارائه وام بیماری و وام خرید خودروی اقساطی را از جمله خدمات بانک رسالت عنوان کرد و افزود: بانک رسالت بانکی کاملاً الکترونیکی است و حداقل شعبات را در استان دارد.

دکتر نوریان سرور در پایان یادآور شد: پس از بررسی کامل همه جوانب و در نظر گرفتن حقوق کارکنان دانشگاه، امکان سنجی برای تغییر بانک عامل دانشگاه صورت می‌گیرد.

 

آخرین اخبار