آخرین اخبار
21864
گزارش تصویری/ آزمون عملی تربیت‌بدنی؛

افزایش 40 درصدی تعداد داوطلبان در دانشگاه رازی +فیلم

آزمون عملی داوطلبان ورود به رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در دانشگاه رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، آزمون عملی داوطلبان ورود به رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی، با حضور بیش از 2500 داوطلب از امروز 29 تیرماه در دانشگاه رازی آغاز و تا یکم مرداد ماه 1401 ادامه دارد.

آزمون عملی داوطلبان پسر ورود به رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و آزمون عملی داوطلبان دختر ورود به رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی در روزهای جمعه و شنبه صورت می‌گیرد.

وجود ماسک و مواد ضدعفونی در طول آزمون جهت استفاده داوطلبان و عوامل اجرایی، استقرار پزشک و پرستار در طول برگزاری آزمون و بررسی رعایت مسائل بهداشتی ‏محیط آزمون و توجه به فاصله‌گذاری اجتماعی از اقدامات دانشکده تربیت بدنی دانشگاه رازی برای جلوگیری از شیوع کرونا در این آزمون عملی است.

لازم به ذکر است، آزمون عملی تربیت‌بدنی داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در محل سالن‌های ورزشی دانشگاه رازی با حضور بیش از 2500 نفر شرکت‌کننده در گروه بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

براساس اعلام دکتر حسین عیدی نماینده تام‌الاختیار آزمون عملی رشته علوم ورزشی، در آزمون امسال 1000 نفر متقاضی نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرده و شاهد رشد 40 درصدی در تعداد داوطلبان آزمون عملی رشته علوم ورزشی هستیم.

 

آخرین اخبار