آخرین اخبار

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان بیست و هفتمین المپیاد غیرمتمرکز علمی دانشجویی سال 1401 می‌رساند، آزمون در روز جمعه 1401/02/23 در محل حوزه‌های زیر برگزار می‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون در محل همان حوزه و یک ساعت قبل از شروع آزمون ( 7 صبح) توزیع خواهد شد و برای شرکت در المپیاد رعایت نکات ذیل ضروری است:

1. همراه داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی معتبر الزامی است.

2. استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می‌توانند از ماشین حساب ساده( فقط مدلهایی که اعلام شده است)  استفاده کنند.

3. همراه داشتن موبایل و هرگونه دستگاه‌های الکترونیکی حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، برگه چرک‌نویس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام خواهد شد.

4. داوطلبان رشته الهیات و معارف اسلامی مجاز به استفاده از کتاب قرآن مجید نمی باشند.

5. داوطلبان رشته روانشناسی مجاز به استفاده از ماشین حساب (حتی ماشین حساب ساده) نمی‌باشند.

6. داوطلبان رشته حقوق مجاز به استفاده از کتاب قانون نمی‌باشند.

 7. داوطلبان رشته علوم زمین مجاز  هستند در جلسه آزمون خط کش، گونیا، نقاله، استریونت و ماشین حساب غیر مهندسی همراه داشته باشند.

8. داوطلبان رشته زیست شناسی در سوالات اختصاصی با توجه به گرایش به دسته سوالات مربوط به گرایش خود پاسخ دهند و در سوالات عمومی بدون توجه به گرایش خود باید به تمامی سوالات پاسخ دهند.

9. با توجه به تصویب کمیته علمی مهندسی کامپیوتر، هر یک از داوطلبان محترم مجاز به انتخاب و شرکت در آزمون چهار ماده امتحانی از پنج ماده مندرج در برنامه امتحانی خود می باشند. لازم به ذکر است که در صورت عدم تمایل به شرکت در هر کدام از مواد امتحانی باید تصمیم خود را قبل از حضور در جلسه بگیرند و اگر در جلسه ماده امتحانی شرکت کرده و اعلام انصراف نمایند برای آنان نمره صفر در نظر گرفته می شود.

9. با توجه به تصویب کمیته علمی ریاضی، هر یک از داوطلبان محترم مجاز به انتخاب و شرکت در آزمون تحقیق در عملیات یا جبر هستند و لازم به ذکر است که در صورت عدم تمایل به شرکت در هر کدام از مواد امتحانی باید تصمیم خود را قبل از حضور در جلسه بگیرند و اگر در جلسه ماده امتحانی شرکت کرده و اعلام انصراف نمایند برای آنان نمره صفر در نظر گرفته می شود.

آدرس محل برگزاری المپیاد علمی دانشجویی کشور:

حوزه دانشگاه رازی: کرمانشاه، باغ ابریشم، دانشگاه رازی، دانشکده ادبیات و علوم انسانی

حوزه دانشگاه کردستان:  سنندج، کردستان، دانشگاه کردستان، ساختمان گلان( مجتمع کلاسی)

حوزه دانشگاه لرستان: کیلومتر 5 جاده خرم آباد بروجرد، دانشگاه لرستان، دانشکده علوم پایه، ساختمان امتحانات.

 

فهرست ماشين حساب‌هاي مجاز براي المپيادهاي علمي - دانشجويي

توجه: در جلسات آزمون‌هاي المپياد غير متمركز و مرحله نهايي، استفاده از هرگونه وسايل الكترونيكي از قبيل تلفن همراه، لپ تاب و ماشين حساب‌هاي برنامه ريزي شده، تخلف محسوب و مطابق ضوابط با متخلفين برخورد خواهد شد. ليست ماشين حساب‌هاي مجاز به شرح زير است:

CASIO:
1. CASIO 3600
2. CASIO FX- 82
3. CATIGA F- 618

Pars:
1. PARS 4600
2. PX-3000 Plus II

SHARP:
1. 5O6 W- BK
2. 5O9 W- BK
3. BL-531

Citizen:
1. SR 135 T II
2. SR 275
3. SR 270 II
4. SR 270X

 

.برای مشاهده اسامی داوطلبان اینجا کلیک کنید

.برای دریافت برنامه زمانی المپیاد اینجا کلیک کنید

 

آخرین اخبار