آخرین اخبار

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با اهدای لوح سپاس از خدمات ارزنده و تلاش سازنده دکتر محمدنبی احمدی ریاست دانشگاه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، در نامه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۷، شماره ۷۱/۶/۱۹۳۱۰۵ آمده است: 

جناب آقای دکتر محمدنبی احمدی
رئیس محترم دانشگاه رازی
سلام علیکم
ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید باستانی نوروز و نیز آغاز ماه مبارک رمضان، همانگونه که مستحضرید تاریخ سراسر مباهات انقلاب اصیل اسلامی سرشار از صفحاتی درخشان و ماندگار است که برگرفته از آزادگی، ایثارگری، ایستادگی و استقامت ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی تحت زعامت روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) قله‌های ایستادگی، غرور و پیروزی را یک به یک فتح کرده و اکنون سرافرازانه میدان‌دار عزت و اقتدار در پهنه گیتی است.
 در این بین، تلاش خدمتگزاران متعهد و متخصص و انقلابی همچون حضرتعالی که در مسیر توسعه استان کوششی مستمر داشته و در هماهنگی اقدامات اجرایی و پیشبرد برنامه‌های اقتصادی نقشی محوری داشته‌اید قابل تقدیر و سپاسگزاری است‌. از این رو بر خود لازم می دانم از مساعدت و همکاری ارزشمند و خدمات خالصانه و مجاهدانه جنابعالی تشکر نمایم. امید است در سایه الطاف الهی ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تاسی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره در مسیر تعالی، پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سرافراز باشید.
عبدالوحید محمدی
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی


 

 

 

آخرین اخبار