آخرین اخبار

طی مراسمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، رئیس دانشکده علوم اجتماعی و مدیر حوزه ریاست دانشگاه رازی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، آیین تودیع و معارفه چند تن از مدیران و معاونان دانشگاه، 12 دی ماه 1401 با حضور دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه، در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

در این جلسه، دکتر محمّدنبی احمدی رئیس دانشگاه با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و با آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در سخنانی اظهار داشت: هرچه می‌گذرد زوایای جدیدی از شخصیت کم‌نظیر شهید سلیمانی در تاریخ انقلاب اسلامی و بالأخص در حیطه سربازان ولایت آشکار می‌شود.

وی با اشاره به واقعه کربلا و شهادت امام حسین(ع) افزود: حادثه کربلا موضوعی را رقم زد که راه امام حسین(ع) تا ابد هر ساله زنده‌تر می‌شود، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نیز تأثیری به مراتب بیشتر از دوران حیات ایشان ایجاد کرد و سبب شکل‌گیری مکتب شهید سلیمانی شد. إنشاءالله همه ما ادامه‌دهنده راه ایشان باشیم.

دکتر احمدی در ادامه ضمن قدردانی از مساعی معاونان و مدیران دانشگاه، بر جدیت و تلاش بیش از پیش در جهت اعتلای دانشگاه تأکید و گفت: اهمیت خدمت در دانشگاه بر کسی پوشیده نیست، فلسفه برگزاری این جلسه نیز تکریم از تلاش‌های مجدانه همکاران در مسیر ارتقاء این مجموعه است و امیدواریم با همکاری و همدلی شاهد تحولات ارزشمند در دانشگاه باشیم.

وی از تلاش‌های خالصانه دکتر عباس حاج زین‌العابدینی در سمت معاون سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه قدردانی کرد و افزود: دکتر حاج زین‌العابدینی از مدیران انقلابی، دغدغه‌مند، متواضع و زحمتکش دانشگاه بوده و امیدواریم همواره از تجربیات ارزشمند ایشان بهره‌مند باشیم.

دکتر احمدی از تلاش‌ها و زحمات دکتر تورج زینی‌وند مدیر سابق حوزه ریاست دانشگاه قدردانی کرد و برای ایشان در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی آرزوی توفیق نمود و افزود: ایشان طی مدت خدمت در حوزه ریاست، همواره با دغدغه و جدیت، امور مربوطه را پیگیری نمودند و منشأ خدمات ارزشمند برای دانشگاه بوده‌اند، امیدواریم در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی نیز شاهد تحولات و اقدامات ارزشمند از سوی ایشان و همکارانشان باشیم.

وی همچنین از زحمات و تلاش‌های دکتر امین زارع در سمت رئیس سابق دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی قدردانی نمود و ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، بیان کرد: امیدواریم دکتر زارع که از شخصیت متواضع و علمی برخوردار هستند، با جدیت در مسیر تحول‌آفرینی مؤثر در حوزه ریاست نیز قدم بردارند.

دکتر احمدی افزود: برای دکتر مسعود اخوان کاظمی آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم ایشان در مسئولیت جدید خود با همکاری و همراهی همکاران دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی همواره منشأ اثر باشند.

در پایان این جلسه، ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر عباس حاج زینی‌العابدینی معاون سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر تورج زینی‌وند به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی معرفی شد.

همچنین ضمن قدردانی از مساعی دکتر تورج زینی‌وند در سمت مدیریت حوزه ریاست، دکتر امین زارع به عنوان سرپرست حوزه ریاست دانشگاه رازی معرفی شد.

دکتر مسعود اخوان‌کاظمی نیز از سوی ریاست دانشگاه به عنوان سرپرست دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی معرفی و از زحمات دکتر زارع قدردانی به عمل آمد.

 

برچسب ها:

دانشگاه رازی
دکتر محمدنبی احمدی
انتصابات

آخرین اخبار