1486
چهارم شهریور؛ گرامیداشت روز کارمند

پیام تبریک مدير حوزه رياست به مناسبت روز کارمند

دکتر شهبازی با صدور پیامی، فرارسیدن چهارم شهریور روز کارمند را به همه کارمندان تلاشگر و خدوم دانشگاه تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

آنچه که موجب تسلّی است این است که کار برای خداست و چیزی که برای خداست محفوظ است. امام خمینی(ره)

بسمه تعالی

هفته دولت احیاگر روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان سرافراز، رجایی و باهنر است. آنانی که فارغ از توجه به پست و مقام همواره در اندیشه خدمت به مردم بودند.

 سومین روز از هفته دولت، روز تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است، گرامیداشت روز کارمند زمینه‌ساز اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان دولت خواهد بود. همچنانکه در نظام اسلامی کارمندان و کارکنان در کسوت خدمتگزاری به جامعه جایگاهی والا و بسی با ارزش در نزد پروردگار دارند.

مسلّماً بخش عظیمی از فعالیت‌های مجموعه وزین دانشگاه بر دوش شما کارمندان عزیز و گرانقدر قرار دارد و امروز فرصت را مغتنم می‌دانم تا از خدمات و فعالیت‌های ارزشمند تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش دانشگاه رازي قدردانی نمایم.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، روز کارمند را به تمامی کارکنان متعهد تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم؛ امید آن دارم که با همدلی و خرد جمعی و تعاملات بیش از پیش در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامي و الگوگیری از شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر در خدمت به ملت عزیز، در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) موفق و موید باشید.

ياسر شهبازي

مدير حوزه رياست دانشگاه رازي


آخرین اخبار