آخرین اخبار
4058
چهارم شهریور؛ گرامیداشت روز کارمند

پیام تبریک مدير حوزه رياست به مناسبت روز کارمند

دکتر شهبازی با صدور پیامی، فرارسیدن چهارم شهریور روز کارمند را به همه کارمندان تلاشگر و خدوم دانشگاه تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

آنچه که موجب تسلّی است این است که کار برای خداست و چیزی که برای خداست محفوظ است. امام خمینی(ره)

بسمه تعالی

هفته دولت احیاگر روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان سرافراز، رجایی و باهنر است. آنانی که فارغ از توجه به پست و مقام همواره در اندیشه خدمت به مردم بودند.

 سومین روز از هفته دولت، روز تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است، گرامیداشت روز کارمند زمینه‌ساز اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان دولت خواهد بود. همچنانکه در نظام اسلامی کارمندان و کارکنان در کسوت خدمتگزاری به جامعه جایگاهی والا و بسی با ارزش در نزد پروردگار دارند.

مسلّماً بخش عظیمی از فعالیت‌های مجموعه وزین دانشگاه بر دوش شما کارمندان عزیز و گرانقدر قرار دارد و امروز فرصت را مغتنم می‌دانم تا از خدمات و فعالیت‌های ارزشمند تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش دانشگاه رازي قدردانی نمایم.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، روز کارمند را به تمامی کارکنان متعهد تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم؛ امید آن دارم که با همدلی و خرد جمعی و تعاملات بیش از پیش در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامي و الگوگیری از شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر در خدمت به ملت عزیز، در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) موفق و موید باشید.

ياسر شهبازي

مدير حوزه رياست دانشگاه رازي

آخرین اخبار