رئیس دانشگاه رازی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به کلیه کارکنان شریف دولت تبریک گفتند.

در پیام دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر آمده است:

بسمه تعالی

خدمت به خلق، خدمت به خداست.  امام خمینی(ره)

هفته دولت یادآور ماندگار بزرگ‌مردانی است که سیره و منش والای آنان، خدمت بی‌ادعا به خلق بود. هفته اول شهریور ماه، در ایام پرواز دو یار دیرینه امام(ره)؛ شهیدان رجایی و باهنر است که در تقویم ایران اسلامی بنام «هفته دولت» مزین گشته و این ایام باشکوه فرصتی برای مرور داشته‌های گرانبهای رادمردانی است که با کوشش جهادگونه و خدمت خالصانه، عشق و ایمان را به مردم ارزانی داشته و خدمات شایانی به جامعه ارائه نمودند.

نقش سازنده کارکنان دولت در شکوفایی و پیشرفت کشور بر همگان آشکار است و در هفته مبارک دولت و روز کارمند، مفتخر به پاسداشت و قدردانی از انسان‌‌های شایسته‌‌ای هستیم که هدف والای آنان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است؛ آنها که همت و تلاششان، گشایش گره‌های زندگی انسان‌‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

در آستانه پنجاهمین سال تأسیس دانشگاه رازی بسیار مفتخریم که کارکنان خدوم این مجموعه دانشگاهی شعار وزین «اخلاق محوری و پیشرو در تحقق جامعه دانش‌بنیان» را نصب‌العین تلاش‌ها و رسالت کاری خود قرار داده و به فرمایش گهربار امام علی (ع) که «کارها با آگاهی پیش می‌رود» دانش و خرد را چاشنی خدمت شایسته به جامعه برای حرکت در مسیر توسعه نموده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، آرزومندم همه خادمین ملت با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان والامقام رجایی و باهنر، در ظلّ عنایات رهبر معظم انقلاب، با تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و تحقق اهداف سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» گام بردارند تا زمینه‌ پیشرفت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش فراهم شود.

محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا

رئیس دانشگاه رازی


آخرین اخبار