به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر فرزاد رستمی عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه رازی از تاسیس انجمن علوم سیاسی ایران شعبه کرمانشاه در این دانشگاه خبر داد.   دکتر رستمی در خصوص زمینه شکل گیری، اهداف و رویکردهای انجمن علوم سیاسی ایران افزود: انجمن علوم سیاسی ایران در سال 1382 با هدف گسترش و پیشبرد و ارتقای علمی اعضای انجمن و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های علم سیاست و حوزه‌های مرتبط تاسیس شد.    وی توضیح داد: این انجمن زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری به دنبال ایجاد محیطی برای اعضای هیأت علمی رشته های علوم سیاسی و روابط بین الملل است و انجام تحقیقات علمی و فرهنگی در سطح ملی و بین المللی، همکاری با نهادهای اجرایی، علمی، پژوهشی در زمینه بازنگری و اجرای طرح ها و برنامه های مربوط به امور آموزش و پژوهشی مرتبط با موضوع فعالیت های انجمن از اهداف و رسالت های این انجمن است.   عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه رازی ترغیب و تشویق پژوهشگران و تجلیل از محققان و استادان ممتاز، ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی، برگزاری گردهمایی های ملی، منطقه‌ای و بین المللی، انتشار کتب و نشریات علمی را از دیگر اهداف و رسالت های مهم انجمن عنوان کرد.   این استاد دانشگاه، با بیان اینکه تلاش انجمن علوم سیاسی ایران طی 15 سال گذشته بر انجام فعالیت‌ها با دوری از ملاحظات سیاسی و حفظ استقلال در حوزه های علمی و پژوهشی بوده است، گفت: بر اساس گزارش وزارت علوم، انجمن علوم سیاسی ایران جزء 10 انجمن برتر کشور در حوزه علوم انسانی و دارای درجه الف است.   وی در خصوص اهداف و زمینه شکل گیری انجمن علوم سیاسی ایران شعبه کرمانشاه افزود: با توجه به پتانسیل های علمی و آموزشی استان در رشته علوم سیاسی از جمله در دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دانشگاه پیام نور از 2 سال پیش اقدامات لازم جهت تاسیس شعبه‌ای دیگر از انجمن علوم سیاسی ایران در استان کرمانشاه آغاز شد. رستمی در پایان بیان کرد: علاقمندان برای عضویت در انجمن علوم سیاسی ایران شعبه کرمانشاه، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق نشانی الکترونیک Email:ipsaksh@gmail.com و شماره تماس «09303088407» تماس حاصل نمایند.      

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر فرزاد رستمی عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه رازی از تاسیس انجمن علوم سیاسی ایران شعبه کرمانشاه در این دانشگاه خبر داد.

 

دکتر رستمی در خصوص زمینه شکل گیری، اهداف و رویکردهای انجمن علوم سیاسی ایران افزود: انجمن علوم سیاسی ایران در سال 1382 با هدف گسترش و پیشبرد و ارتقای علمی اعضای انجمن و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های علم سیاست و حوزه‌های مرتبط تاسیس شد.

 

 وی توضیح داد: این انجمن زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری به دنبال ایجاد محیطی برای اعضای هیأت علمی رشته های علوم سیاسی و روابط بین الملل است و انجام تحقیقات علمی و فرهنگی در سطح ملی و بین المللی، همکاری با نهادهای اجرایی، علمی، پژوهشی در زمینه بازنگری و اجرای طرح ها و برنامه های مربوط به امور آموزش و پژوهشی مرتبط با موضوع فعالیت های انجمن از اهداف و رسالت های این انجمن است.

 

عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه رازی ترغیب و تشویق پژوهشگران و تجلیل از محققان و استادان ممتاز، ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی، برگزاری گردهمایی های ملی، منطقه‌ای و بین المللی، انتشار کتب و نشریات علمی را از دیگر اهداف و رسالت های مهم انجمن عنوان کرد.

 

این استاد دانشگاه، با بیان اینکه تلاش انجمن علوم سیاسی ایران طی 15 سال گذشته بر انجام فعالیت‌ها با دوری از ملاحظات سیاسی و حفظ استقلال در حوزه های علمی و پژوهشی بوده است، گفت: بر اساس گزارش وزارت علوم، انجمن علوم سیاسی ایران جزء 10 انجمن برتر کشور در حوزه علوم انسانی و دارای درجه الف است.

 

وی در خصوص اهداف و زمینه شکل گیری انجمن علوم سیاسی ایران شعبه کرمانشاه افزود: با توجه به پتانسیل های علمی و آموزشی استان در رشته علوم سیاسی از جمله در دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دانشگاه پیام نور از 2 سال پیش اقدامات لازم جهت تاسیس شعبه‌ای دیگر از انجمن علوم سیاسی ایران در استان کرمانشاه آغاز شد.

رستمی در پایان بیان کرد: علاقمندان برای عضویت در انجمن علوم سیاسی ایران شعبه کرمانشاه، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق نشانی الکترونیک Email:ipsaksh@gmail.com و شماره تماس «09303088407» تماس حاصل نمایند.