آخرین اخبار
13479
با حضور جمعی از مسئولان صورت گرفت؛

افتتاح پایگاه اورژانس دانشگاه رازی

شانزدهمین پایگاه شهری اورژانس ۱۱۵ کرمانشاه مزین به نام شهدای دانشجو در دانشگاه رازی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، شانزدهمین پایگاه شهری اورژانس ۱۱۵ کرمانشاه مزین به نام شهدای دانشجو با حضور جمعی از مسئولان، در دانشگاه رازی افتتاح شد. در مراسم افتتاح این پایگاه رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه حضور داشتند.

دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی در مراسم افتتاح مرکز فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی دانشگاه رازی اظهار داشت: با توجه پایگاه اورژانس ۱۱۵ در پاسخ به نیاز اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه و بر اساس تفاهم‌نامه بین دانشگاه رازی و علوم پزشکی کرمانشاه ایجاد شده است.

دکتر اعلمی‌آل‌آقا بیان کرد: دانشگاه رازی محل، امکانات و تجهیزات رفاهی این پایگاه اورژانس را تدارک دیده است و دانشگاه علوم پزشکی نیروهای تخصصی، آمبولانس و سایر وسایل پزشکی را فراهم نموده است.

ایشان یادآور شد: با راه‌‌اندازی این پایگاه اورژانس دغدغه خانواده بزرگ دانشگاه رازی با بیش از 12 هزار نفر دانشجو، هیئت علمی و کارکنان، در مواقع مورد نیاز برطرف می‌گردد؛ همچنین وجود این مراکز اورژانس می‌تواند به حفظ سلامت همکاران کمک کند.

دکتر اعلمی‌آل‌آقا افزود: با توجه به موقعیت دانشگاه رازی، علاوه بر  ارائه خدمات به اساتید، دانشجویان وکارکنان دانشگاه، این پایگاه اورژانس در صورت نیاز آماده ارائه خدمات به شهروندان در شمال شهر کرمانشاه است.

رئیس دانشگاه رازی همچنین از زحمات کادر درمان در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا و ارائه خدمات به شهروندان قدردانی کرد.

در ادامه مسئولان دانشگاه‌های رازی و علوم پزشکی کرمانشاه از مرکز واکسیناسیون دانشگاه رازی بازدید به عمل آوردند.

 

آخرین اخبار