نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اخبار بسیج اساتید

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه رازی به مناسبت سالروز حماسه نهم دی


   بسیج اساتید دانشگاه رازی به مناسبت سالروز حماسه نهم دی، بیانیه ای صادر کرد:
 

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه رازی به مناسبت حماسه 9دی

تاریخ 33 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد. و در این عرصه دشمنان همواره در تلاش بوده اند تا به زعم باطل خویش راه این پیشترفتها را سد نمایند.

آری 9 دیماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. 9دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

این حماسه عظیم سند ماندگار ولایتمداری و اوج غیرتمندی ملت ایران بود که عشق ملت قهرمان ایران به ولایت فقیه و تبلور آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را برای همیشه تاریخ به جهانیان ثابت کرد.

در 9 دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود (همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد).

پاسداشت این حرکت عظیم، فرصتی دوباره برای نمایش وحدت ملی به عنوان رمز پیروزی انقلاب اسلامی است که جلوه مستمر آن در بستر تاریخ جمهوری اسلامی، سربلندی ایران عزیز را رقم زده است.

بسیج اساتید دانشگاه رازی ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، پیروزی مردم مومن و ولایت مدار ایران اسلامی در این حماسه ماندگار که برگ زرین دیگری بر افتخارات این ملت افزود را به آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی تبریک می­گوید و از خدای بزرگ خواستار است که همواره چنین بصیرتی را به آنها ارزانی بدارد.