مسؤولان دانشگاه رازی سوم مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده های معظم شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند  . دکتر علی اکبر محسنی به همراه دکتر امجد ملکی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، دکتر دادفر مدیرحراست وحسین عزیزی فرمانده حوزه سه بسیج کارمندی در دانشگاه های شهرستان کرمانشاه با خانواده شهید مصطفی یزدانبخش و جانباز بهروز زینی دیدار کرد . به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر محسنی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی ضمن گرامیداشت سالروز هشت سال دفاع مقدس و همچنین ایام محرم، گفت: «رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، درس ایستادگی و شهادت را به ما آموخت و انقلاب اسلامی را با راه و نام امام راحل (ره) به دنیا معرفی کرد . » دکتر محسنی، هفته دفاع مقدس را به عنوان نماد مقاومت و ایثار دانست و اظهار کرد:  جانفشانی و رشادت های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی را بیمه کرد و اقتداری که امروز ایران اسلامی در منطقه و جهان دارد به برکت خون شهدا و ایثارگران است . وی تاکید کرد: «باید با منویات مقام معظم رهبری حرکت رو به رشد خود را دنبال کرده و در سایه اتحاد، همدلی و همراهی تحت لوای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه از مقدسات دین اسلام دفاع کنیم». در پایان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اهدا لوح تقدیر از دکتر کامران یزدانبخش فرزند شهید یزدانبخش و زهرا زینی فرزند جانباز بهروز زینی تقدیر به عمل آورد.      

مسؤولان دانشگاه رازی سوم مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده های معظم شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند .

دکتر علی اکبر محسنی به همراه دکتر امجد ملکی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، دکتر دادفر مدیرحراست وحسین عزیزی فرمانده حوزه سه بسیج کارمندی در دانشگاه های شهرستان کرمانشاه با خانواده شهید مصطفی یزدانبخش و جانباز بهروز زینی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر محسنی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی ضمن گرامیداشت سالروز هشت سال دفاع مقدس و همچنین ایام محرم، گفت: «رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، درس ایستادگی و شهادت را به ما آموخت و انقلاب اسلامی را با راه و نام امام راحل (ره) به دنیا معرفی کرد.»

دکتر محسنی، هفته دفاع مقدس را به عنوان نماد مقاومت و ایثار دانست و اظهار کرد:  جانفشانی و رشادت های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی را بیمه کرد و اقتداری که امروز ایران اسلامی در منطقه و جهان دارد به برکت خون شهدا و ایثارگران است.

وی تاکید کرد: «باید با منویات مقام معظم رهبری حرکت رو به رشد خود را دنبال کرده و در سایه اتحاد، همدلی و همراهی تحت لوای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه از مقدسات دین اسلام دفاع کنیم».

در پایان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اهدا لوح تقدیر از دکتر کامران یزدانبخش فرزند شهید یزدانبخش و زهرا زینی فرزند جانباز بهروز زینی تقدیر به عمل آورد.