به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا روز شنبه 19اسفند1396 در مراسم بزرگداشت روز زن که در دانشگاه رازی برگزار شد، با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن اظهار داشت: حیات یک سازمان به این است که همه افراد آن مجموعه برای ارتقاء سازمانی خود تعصب داشته باشند . رئیس دانشگاه رازی خطاب به بانوان حاضر در این مراسم گفت: همه نسبت به دانشگاه رازی تعصب داریم و علاقه‌مند به ایجاد شرایط رفاهی بیشتر هستیم و برای عملیاتی‌کردن این هدف مقدس همه باید بیاندیشیم و پیشنهادات سازنده ارائه دهیم .   وی با تأکید بر پیگیری مطالبات منطقی کارکنان دانشگاه افزود: تضمین حیات و سلامت جامعه ما به مطالبه‌گری است و شفافیت در توزیع امکانات و علمی و منطقی بررسی کردن مسائل مورد تأکید ما است .   دکتر اعلمی‌آل‌آقا با اشاره به اینکه جامعه بانوان گام‌های خوبی را در جهت اثرگذاری در جامعه برداشته است، افزود: در برخی از دانشکده‌ها، اکثریت دانشجویان دانشکده را خانم‌ها تشکیل می‌دهند و این بانوان مدیرانی هستند که در آینده می‌خواهند کشور را مدیریت کنند .   وی با ابراز خرسندی از توفیق‌های ارزشمند بانوان دانشگاه رازی گفت: این توفیق را داریم که خانم دکتر ناهید شاه‌آبادی از میان هیأت علمی دانشگاه رازی به‌عنوان شیمی‌دان برجسته کشور انتخاب شدند و مایه بسی افتخار برای ما است و امیدواریم بانوان دانشگاه در جامعه علمی کشور افتخارآفرین باشند .   دکتر اعلمی‌آل‌آقا در ادامه بیان کرد: برای اینکه جایگاه ویژه‌ای برای کرامت زن قائل باشیم باید برای این مهم اعتبار ویژه پیش‌بینی کنیم و از سویی، آنجا که رسالت‌های عمومی وجود دارد، انتظار می‌رود بانوان تعصب به سازمان خود را بیشتر نشان دهند و نسبت به ادای تکلیف و ابراز توانایی‌های خود با شرایط مناسبت‌تر مدیران را راضی کنند تا سِیر انتصابات مدیران خانم بیشتر شود و لذا بانوان باید برای کفایت مدیریتی خود، بستر را آماده کنند .   وی با بیان اینکه باید فضای سبقتی در زمینه‌های ایجابی به وجود آید، گفت: اگر مجموعه بانوان بخواهند جایگاه رفیع‌تری پیدا کنند باید تعصبشان به سازمان کاری خود بیشتر باشد. باید توجه داشت که اگر نیروها به سازمان خود عرق و تعصب داشته باشند، رفاه عمومی آن سازمان بالاتر می‌رود .   رئیس دانشگاه رازی با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: امروز دیوان سالاری اداری کار مردم را حل و فصل نمی‌کند، همه باید جهادی کار کنند و در کار جهادی شب و روز نشناسند .   وی در ادامه به راه‌اندازی و فعالیت سیستم ارزشیابی در دانشگاه رازی اشاره کرد و افزود: سیستم رتبه‌بندی مشاغل دانشگاه با همت دکتر رشیدی و دوستان هیأت اجرایی دانشگاه، فعال شد و این مسیر پیگیری می‌شود تا افرادی که فعالیت بیشتر و جایگاه فعال‌تری را در سازمان داشتند، موقعیت‌های بهتری داشته باشند .    دکتر اعلمی‌آل‌آقا از پیگیری برای راه‌اندازی مهدکودک جهت نگهداری کودکان کارکنان در دانشگاه خبر داد و افزود: برای مکان این مهدکودک 500 میلیون ریال در نظر گرفته می‌شود و بانوان این دانشگاه با همت خود، مدیریت کنند تا این مهدکودک فعال شود .  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا روز شنبه 19اسفند1396 در مراسم بزرگداشت روز زن که در دانشگاه رازی برگزار شد، با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن اظهار داشت: حیات یک سازمان به این است که همه افراد آن مجموعه برای ارتقاء سازمانی خود تعصب داشته باشند.

رئیس دانشگاه رازی خطاب به بانوان حاضر در این مراسم گفت: همه نسبت به دانشگاه رازی تعصب داریم و علاقه‌مند به ایجاد شرایط رفاهی بیشتر هستیم و برای عملیاتی‌کردن این هدف مقدس همه باید بیاندیشیم و پیشنهادات سازنده ارائه دهیم.

 

وی با تأکید بر پیگیری مطالبات منطقی کارکنان دانشگاه افزود: تضمین حیات و سلامت جامعه ما به مطالبه‌گری است و شفافیت در توزیع امکانات و علمی و منطقی بررسی کردن مسائل مورد تأکید ما است.

 

دکتر اعلمی‌آل‌آقا با اشاره به اینکه جامعه بانوان گام‌های خوبی را در جهت اثرگذاری در جامعه برداشته است، افزود: در برخی از دانشکده‌ها، اکثریت دانشجویان دانشکده را خانم‌ها تشکیل می‌دهند و این بانوان مدیرانی هستند که در آینده می‌خواهند کشور را مدیریت کنند.

 

وی با ابراز خرسندی از توفیق‌های ارزشمند بانوان دانشگاه رازی گفت: این توفیق را داریم که خانم دکتر ناهید شاه‌آبادی از میان هیأت علمی دانشگاه رازی به‌عنوان شیمی‌دان برجسته کشور انتخاب شدند و مایه بسی افتخار برای ما است و امیدواریم بانوان دانشگاه در جامعه علمی کشور افتخارآفرین باشند.

 

دکتر اعلمی‌آل‌آقا در ادامه بیان کرد: برای اینکه جایگاه ویژه‌ای برای کرامت زن قائل باشیم باید برای این مهم اعتبار ویژه پیش‌بینی کنیم و از سویی، آنجا که رسالت‌های عمومی وجود دارد، انتظار می‌رود بانوان تعصب به سازمان خود را بیشتر نشان دهند و نسبت به ادای تکلیف و ابراز توانایی‌های خود با شرایط مناسبت‌تر مدیران را راضی کنند تا سِیر انتصابات مدیران خانم بیشتر شود و لذا بانوان باید برای کفایت مدیریتی خود، بستر را آماده کنند.

 

وی با بیان اینکه باید فضای سبقتی در زمینه‌های ایجابی به وجود آید، گفت: اگر مجموعه بانوان بخواهند جایگاه رفیع‌تری پیدا کنند باید تعصبشان به سازمان کاری خود بیشتر باشد. باید توجه داشت که اگر نیروها به سازمان خود عرق و تعصب داشته باشند، رفاه عمومی آن سازمان بالاتر می‌رود.

 

رئیس دانشگاه رازی با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: امروز دیوان سالاری اداری کار مردم را حل و فصل نمی‌کند، همه باید جهادی کار کنند و در کار جهادی شب و روز نشناسند.

 

وی در ادامه به راه‌اندازی و فعالیت سیستم ارزشیابی در دانشگاه رازی اشاره کرد و افزود: سیستم رتبه‌بندی مشاغل دانشگاه با همت دکتر رشیدی و دوستان هیأت اجرایی دانشگاه، فعال شد و این مسیر پیگیری می‌شود تا افرادی که فعالیت بیشتر و جایگاه فعال‌تری را در سازمان داشتند، موقعیت‌های بهتری داشته باشند.

 

 دکتر اعلمی‌آل‌آقا از پیگیری برای راه‌اندازی مهدکودک جهت نگهداری کودکان کارکنان در دانشگاه خبر داد و افزود: برای مکان این مهدکودک 500 میلیون ریال در نظر گرفته می‌شود و بانوان این دانشگاه با همت خود، مدیریت کنند تا این مهدکودک فعال شود.