به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی ، کمیته بحران دانشگاه در روز یکشنبه مورخ 96/8/21 دقایقی بعد از وقوع زلزله به ریاست دکتر اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه و با حضور سایر اعضا برگزار شد. در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه رازی حادثه دلخراش وقوع   زلزله در   بخش‌هایی از استان   کرمانشاه را که موجب جان باختن   و مصدوم شدن جمعی   از   هم استانی‌هایمان گردید ، به جامعه دانشگاهی و همچنین به خانواده‌های مصیبت‌دیده، تسلیت گفت و افزود: حوزه معاونت دانشجویی   با همکاری مدیریت حراست و سایر معاونت‌های دانشگاه تمهیدات لازم   را   به‌منظور آرامش حال دانشجویان   به عمل‌آورده و   در این راستا نسبت به انتقال   این عزیزان از   خوابگاه‌های دانشجویی   به سالن تربیت‌بدنی دانشگاه اقدام نمایند. لازم به ذکر است در این جلسه تصمیماتی به شرح ذیل نیز اخذ گردید. - با توجه به وقوع زلزله در استان و به‌منظور رفاه حال دانشجویان دانشگاه،   کلاس‌های آموزشی   در روزهای   سه‌شنبه و چهارشنبه   (بیست‌و‌سوم و بیست‌و‌چهارم آبان ماه) هفته   جاری ،    تعطیل اعلام گردید . - کارشناسان دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه از روزهای دوشنبه لغایت چهارشنبه   (بیست و   دوم لغایت   بیست و چهارم   آبان ماه) نسبت به بازدید از ابنیه دانشگاه اقدام   و خسارت‌های   احتمالی ناشی از وقوع زلزله را   تا پایان هفته جاری مرمت نمایند. - معاونت دانشجویی دانشگاه،   تخریب‌های احتمالی از وقوع زلزله   در ساختمان‌های خوابگاه دانشجویی   را در اسرع وقت به دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه گزارش نمایند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی ، کمیته بحران دانشگاه در روز یکشنبه مورخ 96/8/21 دقایقی بعد از وقوع زلزله به ریاست دکتر اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه و با حضور سایر اعضا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه رازی حادثه دلخراش وقوع زلزله در بخش‌هایی از استان  کرمانشاه را که موجب جان باختن و مصدوم شدن جمعی از  هم استانی‌هایمان گردید، به جامعه دانشگاهی و همچنین به خانواده‌های مصیبت‌دیده، تسلیت گفت و افزود: حوزه معاونت دانشجویی  با همکاری مدیریت حراست و سایر معاونت‌های دانشگاه تمهیدات لازم را به‌منظور آرامش حال دانشجویان  به عمل‌آورده و  در این راستا نسبت به انتقال این عزیزان از خوابگاه‌های دانشجویی  به سالن تربیت‌بدنی دانشگاه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در این جلسه تصمیماتی به شرح ذیل نیز اخذ گردید.

- با توجه به وقوع زلزله در استان و به‌منظور رفاه حال دانشجویان دانشگاه،  کلاس‌های آموزشی  در روزهای  سه‌شنبه و چهارشنبه (بیست‌و‌سوم و بیست‌و‌چهارم آبان ماه) هفته جاری،  تعطیل اعلام گردید.

- کارشناسان دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه از روزهای دوشنبه لغایت چهارشنبه (بیست و دوم لغایت بیست و چهارم آبان ماه) نسبت به بازدید از ابنیه دانشگاه اقدام  و خسارت‌های  احتمالی ناشی از وقوع زلزله را  تا پایان هفته جاری مرمت نمایند.

- معاونت دانشجویی دانشگاه،  تخریب‌های احتمالی از وقوع زلزله  در ساختمان‌های خوابگاه دانشجویی را در اسرع وقت به دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه گزارش نمایند.