به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر فیضی امروز سه‌شنبه ۲۴ بهمن 1396 در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون برنامه‌های هفته پژوهش، اظهار داشت: در هفته پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن بازار را خواهیم داشت.   وی از حضور بیش از 30 غرفه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی خبر داد و افزود: در این نمایشگاه از دانشگاه های غیر دولتی، علوم پزشکی، آزاد، پارک علم و فناوری، مرکز رشد، شرکت‌های خصوصی توانمند و... غرفه خواهیم داشت.   وی با اشاره به ارائه محصولات دانش بنیان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی گفت: امسال تأکید شده است که محصولات و کالاهای غیرتکراری در نمایشگاه ارائه شود.   دکترفیضی پنجم لغایت هفتم اسفند ماه را زمان برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه در محوطه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی برگزار خواهد شد.   وی همچنین برگزاری نمایشگاه ویژه زلزله را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و افزود: 8 کارگاه با موضوعات مختلف نیز به عنوان برنامه‌های جانبی نمایشگاه پیش بینی شده است.   مسئول برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی «پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیرینای تولید و اشتغال» را شعار هفته پژوهش عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر فیضی امروز سه‌شنبه۲۴ بهمن 1396در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون برنامه‌های هفته پژوهش، اظهار داشت: در هفته پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن بازار را خواهیم داشت.
 
وی از حضور بیش از 30 غرفه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی خبر داد و افزود: در این نمایشگاه از دانشگاه های غیر دولتی، علوم پزشکی، آزاد، پارک علم و فناوری، مرکز رشد، شرکت‌های خصوصی توانمند و... غرفه خواهیم داشت.
 
وی با اشاره به ارائه محصولات دانش بنیان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی گفت: امسال تأکید شده است که محصولات و کالاهای غیرتکراری در نمایشگاه ارائه شود.
 
دکترفیضی پنجم لغایت هفتم اسفند ماه را زمان برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه در محوطه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی برگزار خواهد شد.
 
وی همچنین برگزاری نمایشگاه ویژه زلزله را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و افزود: 8 کارگاه با موضوعات مختلف نیز به عنوان برنامه‌های جانبی نمایشگاه پیش بینی شده است.
 
مسئول برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی «پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیرینای تولید و اشتغال» را شعار هفته پژوهش عنوان کرد.