به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، نشست همفکری مسئولان دانشگاه و بسیج دانشجویی استان کرمانشاه امروز دوشنبه18دی ماه 1396 برگزار شد .   دکتر محمدابراهیم اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه رازی در این جلسه، اظهار داشت: امیدواریم این جلسات بهره و توشه آخرتی برای همه ما باشد و با همفکری هم، نام شهدا را در دانشگاه به نحو شایسته‌ای حرمت‌گذاریم . وی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان قشر دانشجو، گفت: امیدواریم توفیق میزبانی اجلاسیه کنگره شهدای دانشجو را داشته باشیم و معاونت فرهنگی دانشگاه رازی نیز در این راستا اقدامات مطلوب و ارزشمندی را پیگیری می‌کند .   دکتر اعلمی آل آقا در ادامه خواستار حمایت دستگاه‌های ذی‌ربط برای اتمام کار احداث یادمان شهدای دانشگاه رازی شد و افزود: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه قرار بود در بحث ساخت این یادمان همکاری داشته باشد اما درنهایت مجبور شدیم این پروژه را با اعتبارات دیگری به سرانجام برسانیم .   دکتر اعلمی آل آقا افزود: کار احداث یادمان شهدای دانشگاه رازی به پایان می‌رسد و می‌توانیم در اسفندماه آیین افتتاح را داشته باشیم .   این مسئول خواستار تدوین و نصب تصاویر شهدای دانشگاه رازی در محوطه یادمان شد و گفت: امیدواریم با همفکری شایسته، جلوه مناسبی در برکت خون شهدا و مسیری که این عزیزان برای هموار نمودن انقلاب فراهم کردند، داشته باشیم .   دکتر اعلمی آل آقا به اردوهای راهیان نور دانشجویی اشاره کرد و افزود: این اردوها هرساله برگزار می‌شود و تأکید شده که دانشجویانی که تاکنون  به مناطق عملیاتی نرفته‌اند، اعزام شوند .    

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، نشست همفکری مسئولان دانشگاه و بسیج دانشجویی استان کرمانشاه امروز دوشنبه18دی ماه 1396 برگزار شد.

 

دکتر محمدابراهیم اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه رازی در این جلسه، اظهار داشت: امیدواریم این جلسات بهره و توشه آخرتی برای همه ما باشد و با همفکری هم، نام شهدا را در دانشگاه به نحو شایسته‌ای حرمت‌گذاریم.

وی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان قشر دانشجو، گفت: امیدواریم توفیق میزبانی اجلاسیه کنگره شهدای دانشجو را داشته باشیم و معاونت فرهنگی دانشگاه رازی نیز در این راستا اقدامات مطلوب و ارزشمندی را پیگیری می‌کند.

 

دکتر اعلمی آل آقا در ادامه خواستار حمایت دستگاه‌های ذی‌ربط برای اتمام کار احداث یادمان شهدای دانشگاه رازی شد و افزود: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه قرار بود در بحث ساخت این یادمان همکاری داشته باشد اما درنهایت مجبور شدیم این پروژه را با اعتبارات دیگری به سرانجام برسانیم.

 

دکتر اعلمی آل آقا افزود: کار احداث یادمان شهدای دانشگاه رازی به پایان می‌رسد و می‌توانیم در اسفندماه آیین افتتاح را داشته باشیم.

 

این مسئول خواستار تدوین و نصب تصاویر شهدای دانشگاه رازی در محوطه یادمان شد و گفت: امیدواریم با همفکری شایسته، جلوه مناسبی در برکت خون شهدا و مسیری که این عزیزان برای هموار نمودن انقلاب فراهم کردند، داشته باشیم.

 

دکتر اعلمی آل آقا به اردوهای راهیان نور دانشجویی اشاره کرد و افزود: این اردوها هرساله برگزار می‌شود و تأکید شده که دانشجویانی که تاکنون  به مناطق عملیاتی نرفته‌اند، اعزام شوند.