به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دانشجویان دانشگاه رازی در مسابقات کشتی آزاد مقام نخست و در مسابقات کشتی  فرنگی مقام دوم را در بین دانشجویان دانشگاه‌های منطقه پنج کشور که در روزهای شنبه و یکشنبه  19 و 20 اسفندماه 96 به میزبانی دانشگاه رازی در سالن شماره سه مدیریت تربیت‌بدنی برگزار شد، به خود اختصاص دادند. شایان‌ذکر است این مسابقات جهت کسب سهمیه حضور و راهیابی در چهاردهمین  المپیاد دانشجویان سراسر کشور برگزار شد. در این دوره از مسابقات 85 کشتی‌گیر از دانشگاه‌های  آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره)، ایلام، لرستان، جامع علمی کاربردی لرستان، کردستان، جهاد دانشگاهی کرمانشاه، صنعتی کرمانشاه  و رازی حضور داشتند.  نتایج این دوره از مسابقات به شرح ذیل اعلام  گردید.   نتایج مسابقات کشتی آزاد دانشگاه رازی مقام اول دانشگاه کردستان مقام دوم دانشگاه صنعتی کرمانشاه مقام سوم   نتایج مسابقات کشتی فرنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان اول دانشگاه رازی دوم دانشگاه لرستان سوم  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، دانشجویان دانشگاه رازی در مسابقات کشتی آزاد مقام نخست و در مسابقات کشتی  فرنگی مقام دوم را در بین دانشجویان دانشگاه‌های منطقه پنج کشور که در روزهای شنبه و یکشنبه  19 و 20 اسفندماه 96 به میزبانی دانشگاه رازی در سالن شماره سه مدیریت تربیت‌بدنی برگزار شد، به خود اختصاص دادند.

شایان‌ذکر است این مسابقات جهت کسب سهمیه حضور و راهیابی در چهاردهمین  المپیاد دانشجویان سراسر کشور برگزار شد.

در این دوره از مسابقات 85 کشتی‌گیر از دانشگاه‌های  آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره)، ایلام، لرستان، جامع علمی کاربردی لرستان، کردستان، جهاد دانشگاهی کرمانشاه، صنعتی کرمانشاه  و رازی حضور داشتند.  نتایج این دوره از مسابقات به شرح ذیل اعلام  گردید.

 

نتایج مسابقات کشتی آزاد

دانشگاه رازی مقام اول

دانشگاه کردستان مقام دوم

دانشگاه صنعتی کرمانشاه مقام سوم

 

نتایج مسابقات کشتی فرنگی

دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان اول

دانشگاه رازی دوم

دانشگاه لرستان سوم