به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، رئیس دانشگاه در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت. متن پیام دکتر محمد‌ابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی به شرح زیر است بسم‌الله الرحّمن الرحّیم میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و تقارن آن با روز دانشجو را به فال نیک می‌گیریم و این ایام خجسته را به جامعه علمی و دانشگاهی و به‌ویژه دانشجویان عزیز تبریک می‌گویم.   16 آذر و روز دانشجو که نماد وحدت، همدلی و استکبار ستیزی جامعه علمی کشور است، یادآور حماسه رشادت و شهادت دانشجویانی نیز می‌باشد که در سال 1332 با جان فشانی و نثار خون مطهر خود، بذر استقلال علمی، سیاسی و اقتصادی را در جامعه کاشتند و آزادگی و ظلم ستیزی را در تاریخ ثبت کردند. 16 آذر روز طلوع اندیشه‌ و روز انسانهای فرهیخته است. انسانهایی که با علم اندوزی، خردورزی و اندیشه‌پروری، بذر دوستی و محبت را در دنیا می‌افشانند و با اندیشه‌های ناب‌شان از دوستی و مودت سخن می‌گویند. دانشجویان و فرهیخته‌گان علمی دانشگاه رازی در حالی یاد و خاطره 16 آذر و روز دانشجو را در سال 1396 گرامی می‌دارند که شاهد وقوع حادثه ناگوار زلزله‌ در استان کرمانشاه بودند، حادثه‌ای که عمق فاجعه آن مردم سراسر کشور را متأثر نمود. حرکت خودجوش، تلاش و همت جهاد گونه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه رازی در امر امداد و کمک رسانی به آسیب‌دیدگان زلزله اخیر مصداق عینی وحدت، همدلی، نوع دوستی، ایثار و فداکاری در بین این قشر فرهیخته است.    اینجانب ۱۶ آذر و روز دانشجو را به اصحاب علم واندیشه و به‌ویژه دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و تلاش و کوشش آنان را در جهت کسب علم و دانش و خرد و تقوا ارج نهاده و موفقیت روز افزون برای یکا‌یک آنان در جهت نیل به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از خداوند منان خواهانم .                                                                                       محمد‌ابراهیم اعلمی‌آل‌آقا                                                                                رئیس دانشگاه رازی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، رئیس دانشگاه در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

متن پیام دکتر محمد‌ابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی به شرح زیر است

بسم‌الله الرحّمن الرحّیم

میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و تقارن آن با روز دانشجو را به فال نیک می‌گیریم و این ایام خجسته را به جامعه علمی و دانشگاهی و به‌ویژه دانشجویان عزیز تبریک می‌گویم.  

16 آذر و روز دانشجو که نماد وحدت، همدلی و استکبار ستیزی جامعه علمی کشور است، یادآور حماسه رشادت و شهادت دانشجویانی نیز می‌باشد که در سال 1332 با جان فشانی و نثار خون مطهر خود، بذر استقلال علمی، سیاسی و اقتصادی را در جامعه کاشتند و آزادگی و ظلم ستیزی را در تاریخ ثبت کردند.

16 آذر روز طلوع اندیشه‌ و روز انسانهای فرهیخته است. انسانهایی که با علم اندوزی، خردورزی و اندیشه‌پروری، بذر دوستی و محبت را در دنیا می‌افشانند و با اندیشه‌های ناب‌شان از دوستی و مودت سخن می‌گویند.

دانشجویان و فرهیخته‌گان علمی دانشگاه رازی در حالی یاد و خاطره 16 آذر و روز دانشجو را در سال 1396 گرامی می‌دارند که شاهد وقوع حادثه ناگوار زلزله‌ در استان کرمانشاه بودند، حادثه‌ای که عمق فاجعه آن مردم سراسر کشور را متأثر نمود. حرکت خودجوش، تلاش و همت جهاد گونه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه رازی در امر امداد و کمک رسانی به آسیب‌دیدگان زلزله اخیر مصداق عینی وحدت، همدلی، نوع دوستی، ایثار و فداکاری در بین این قشر فرهیخته است.   

اینجانب ۱۶ آذر و روز دانشجو را به اصحاب علم واندیشه و به‌ویژه دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و تلاش و کوشش آنان را در جهت کسب علم و دانش و خرد و تقوا ارج نهاده و موفقیت روز افزون برای یکا‌یک آنان در جهت نیل به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از خداوند منان خواهانم.

                                                                                      محمد‌ابراهیم اعلمی‌آل‌آقا 

                                                                              رئیس دانشگاه رازی