به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، نشست هم‌اندیشی دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود با دانشگاه‌های اورامانات به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور ماموستا فخری امام‌جمعه جوانرود، دکتر شهاب نادری نماینده منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی، دکتر عبدالرضا نادری فر رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود و رؤسای دانشگاه‌های پیام نور جوانرود، پاوه، روانسر، ثلاث باباجانی و همچنین اساتید این دانشگاه‌ها برگزار شد. در این جلسه امام‌جمعه جوانرود به جایگاه والای علم و عالم و همچنین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد. در ادامه  دکتر نادری نماینده منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی به برخی از اقدامات و تلاش‌های انجام‌شده در منطقه اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، نشست هم‌اندیشی دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود با دانشگاه‌های اورامانات به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور ماموستا فخری امام‌جمعه جوانرود، دکتر شهاب نادری نماینده منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی، دکتر عبدالرضا نادری فر رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود و رؤسای دانشگاه‌های پیام نور جوانرود، پاوه، روانسر، ثلاث باباجانی و همچنین اساتید این دانشگاه‌ها برگزار شد.

در این جلسه امام‌جمعه جوانرود به جایگاه والای علم و عالم و همچنین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

در ادامه  دکتر نادری نماینده منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی به برخی از اقدامات و تلاش‌های انجام‌شده در منطقه اشاره کرد.