به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، نشست بررسی سامانه اطلاع‌رسانی دانشگاه رازی امروز شنبه 16 دی ماه 1396 با حضور کارشناسان مربوطه در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد. بر اساس اعلام مسئولان دانشگاه رازی، سامانه جامع اطلاع‌رسانی دانشگاه با شماره 3434 فعال و قابل‌دسترسی است.  راه‌اندازی سامانه جامع اطلاع‌رسانی دانشگاه رازی در راستای اهداف دولت الکترونیک و به‌منظور تسریع در انتقال اخبار و گزارشات صورت گرفته است.   بر اساس این گزارش، سامانه 3434 آماده استفاده می‌باشد و از طریق خطوط شهری و داخل استان بدون کد و از طریق موبایل و خارج از استان با پیش‌شماره 083 قابل شماره‌گیری است. راه‌اندازی ستاد خبری دانشگاه از دیگر اهداف راه‌اندازی سامانه جامع اطلاع‌رسانی دانشگاه رازی است و این سامانه هم‌اکنون در مجموعه مدیریت حراست دانشگاه مستقر است. بهره‌برداری از سامانه جامع اطلاع‌رسانی در ارتقاء رویه اطلاع‌رسانی در حوزه‌های مختلف دانشگاه بسیار اثرگذار است.   

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، نشست بررسی سامانه اطلاع‌رسانی دانشگاه رازی امروز شنبه 16 دی ماه 1396 با حضور کارشناسان مربوطه در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

بر اساس اعلام مسئولان دانشگاه رازی، سامانه جامع اطلاع‌رسانی دانشگاه با شماره 3434 فعال و قابل‌دسترسی است.

 راه‌اندازی سامانه جامع اطلاع‌رسانی دانشگاه رازی در راستای اهداف دولت الکترونیک و به‌منظور تسریع در انتقال اخبار و گزارشات صورت گرفته است.

 

بر اساس این گزارش، سامانه 3434 آماده استفاده می‌باشد و از طریق خطوط شهری و داخل استان بدون کد و از طریق موبایل و خارج از استان با پیش‌شماره 083 قابل شماره‌گیری است.

راه‌اندازی ستاد خبری دانشگاه از دیگر اهداف راه‌اندازی سامانه جامع اطلاع‌رسانی دانشگاه رازی است و این سامانه هم‌اکنون در مجموعه مدیریت حراست دانشگاه مستقر است.

بهره‌برداری از سامانه جامع اطلاع‌رسانی در ارتقاء رویه اطلاع‌رسانی در حوزه‌های مختلف دانشگاه بسیار اثرگذار است.