به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، به مناسبت هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقات فوتسال اساتید بسیجی استان(جام شهدا) با حضور 12 تیم از سایر دانشگاههای استان با همکاری بسیج اساتید استان و دانشگاه فنی و حرفه ای کرمانشاه در سالن ورزشی دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد. گفتنی است در این دوره از مسابقات دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه پیام نور هرسین و دانشگاه رازی به ترتیب مقام اول تا سوم را خود اختصاص دادند. شایان ذکر است تیم دانشگاه رازی با حضور دکتر تورج زینی وند، دکتر جعفر معصوم پور، دکتر علی طهماسبی، دکتر احسان امیری، هادی جعفری، سهراب درویشی، مجید سلطانی، بهرام جلالی به سرپرستی دکتر نبی احمدی در این دوره مسابقات شرکت کردند.    

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، به مناسبت هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقات فوتسال اساتید بسیجی استان(جام شهدا) با حضور 12 تیم از سایر دانشگاههای استان با همکاری بسیج اساتید استان و دانشگاه فنی و حرفه ای کرمانشاه در سالن ورزشی دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه پیام نور هرسین و دانشگاه رازی به ترتیب مقام اول تا سوم را خود اختصاص دادند.

شایان ذکر است تیم دانشگاه رازی با حضور دکتر تورج زینی وند، دکتر جعفر معصوم پور، دکتر علی طهماسبی، دکتر احسان امیری، هادی جعفری، سهراب درویشی، مجید سلطانی، بهرام جلالی به سرپرستی دکتر نبی احمدی در این دوره مسابقات شرکت کردند.