به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم تقدیر از دانشجویان برتر دانشکده ‎‌ های فنی‌مهندسی پردیس طاق‌بستان و اسلام‌آباد غرب، صبح امروز سه‌شنبه 14 آذرماه 1396 برگزار شد . در ابتدای این مراسم که در سالن اجتماعات دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد دکتر محمد‌ابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: دانشجویان سرمایه‌های معنوی این کشور هستند، لذا در راه کسب علم و تقوا و تهذیب نفس بایستی اهتمام بیشتری بورزند . وی با اشاره به وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه، از دانشجویان به‌خاطر حرکت خود جوش آن‌ها در کمک‌رسانی به مردم آسیب دیده قدردانی نمود . رئیس دانشگاه رازی افزود: دانشجویان سرمایه‌های معنوی این کشور هستند و آینده علمی کشور را دانشجویان تأمین و تضمین می‌کنند، لذا برای موفقیت در آینده شغلی بایستی فعالانه در عرصه‌های آموزشی و پژوهشی مشارکت نمایند و به دانشجویان توصیه نمود از کارگاه‌های تخصصی رشته تحصیلی خود نهایت بهره را ببرند و آنرا در آینده شغلی خود به‌کار گیرند . لازم به ذکر است در این مراسم معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و معاون دانشجویی دانشگاه، رئیس دانشکده‌های فنی‌مهندسی، ادبیات و علوم انسانی نیز شرکت داشتند . در پایان این مراسم از دانشجویان برتر با اهدای لوح  تقدیر و جایزه نقدی، تقدیر به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم تقدیر از دانشجویان برتر دانشکده‎‌های فنی‌مهندسی پردیس طاق‌بستان و اسلام‌آباد غرب، صبح امروز سه‌شنبه 14 آذرماه 1396 برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که در سالن اجتماعات دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد دکتر محمد‌ابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: دانشجویان سرمایه‌های معنوی این کشور هستند، لذا در راه کسب علم و تقوا و تهذیب نفس بایستی اهتمام بیشتری بورزند.

وی با اشاره به وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه، از دانشجویان به‌خاطر حرکت خود جوش آن‌ها در کمک‌رسانی به مردم آسیب دیده قدردانی نمود.

رئیس دانشگاه رازی افزود: دانشجویان سرمایه‌های معنوی این کشور هستند و آینده علمی کشور را دانشجویان تأمین و تضمین می‌کنند، لذا برای موفقیت در آینده شغلی بایستی فعالانه در عرصه‌های آموزشی و پژوهشی مشارکت نمایند و به دانشجویان توصیه نمود از کارگاه‌های تخصصی رشته تحصیلی خود نهایت بهره را ببرند و آنرا در آینده شغلی خود به‌کار گیرند.

لازم به ذکر است در این مراسم معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و معاون دانشجویی دانشگاه، رئیس دانشکده‌های فنی‌مهندسی، ادبیات و علوم انسانی نیز شرکت داشتند.

در پایان این مراسم از دانشجویان برتر با اهدای لوح  تقدیر و جایزه نقدی، تقدیر به عمل آمد.